4000 TL Sistem önerisi

Ryzen 3 1200
A320M anakart
8GB yada 16da alabilirsiniz
500W psu
Nvdia olarak GTX 960/1050Ti/1060
Amd RX 560/570/580

2. el olarak
Hocam ikinci el anakart ve işlemci nerden buluyorsunuz? Ben sadece ekran kartı bulabiliyorum oda dediğiniz 1050 Ti 2200`e falan. Sarı site, letgo veya dolapta yok bu tür ilanlar.

Hocam ikinci el anakart ve işlemci nerden buluyorsunuz? Ben sadece ekran kartı bulabiliyorum oda dediğiniz 1050 Ti 2200`e falan. Sarı site, letgo veya dolapta yok bu tür ilanlar.
Hocam dolapda var birsürü nasıl bulamıyorsunuz?

Hocam ikinci el anakart ve işlemci nereden buluyorsunuz? Ben sadece ekran kartı bulabiliyorum oda dediğiniz 1050 Ti 2200'e falan. Sarı site, Letgo veya dolapta yok bu tür ilanlar.

Hocam dolapda arama yerine anakart yazıp istediğiniz fiyatı filtreleyin kategori olarak da bilgisayar bileşenlerini seçin

Hocam dolapda var birsürü nasıl bulamıyorsunuz?

Hocam dolapda arama yerine anakart yazıp istediğiniz fiyatı filtreleyin kategori olarak da bilgisayar bileşenlerini seçin
Haklısınız, anakart konusunda yanılmışım. İşlemci peki? İşlemci nereden bulunabilir? Yani i5 7. nesil gibi.

Hocam büyük şehirlerde kolay bulabiliyorsunuz 2.el olarak.
Büyük şehirde oturmasanız bile Dolap uygulamasından kargo ile alabiliyorsunuz zaten.

Hocam büyük şehirlerde kolay bulabiliyorsunuz 2.el olarak.
Büyük şehirde oturmasanız bile Dolap uygulamasından kargo ile alabiliyorsunuz zaten.
Hocam izmirde oturuyorum. Ekran kartı almayı düşünüyorum ama işlemcim en fazla 1050 Ti desteklediği için değiştirme taraftarıyım işlemciyide ucuz yoldan. Büyükşehirlerde nasıl bulunuyor? Bilgisayarcıda falan mı?

Haklısınız, anakart konusunda yanılmışım. İşlemci peki? İşlemci nereden bulunabilir? Yani i5 7. nesil gibi.
Oda aynı şekilde arama yerine i5 işlemci yazın ve filtreleyin

bu linke bir bakın fiyatı uygun gibi gözüküyor

Hocam izmirde oturuyorum. Ekran kartı almayı düşünüyorum ama işlemcim en fazla 1050 Ti desteklediği için değiştirme taraftarıyım işlemciyide ucuz yoldan. Büyükşehirlerde nasıl bulunuyor? Bilgisayarcıda falan mı?
İşlemcinizi modeli nedir?
Ayrıca İstanbul da insan fazla olunca kartta fazla oluyor sanırım :D

Geri
Yukarı