4000 TL sistem tavsiyesi 2020

Mehmet.012

Decapat
Arkadaşlar 4000 TL'ye sistem toplamak istiyorum amacım PUBG tarzı FPS oyunları oynamak. Taksitle alacağım buna göre yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle iyi bir araştırma yap kendin toplama. İtopya'da, İnceHesap'daki hazır sistemleri iyice bir araştır internetden benchmarklara bak ben pcimi 6 ay araştırarak aldım kuzenime uyku uyutmamıştım sen de öyle yap dostum.

.

Bu sistemi Ryzen 5 1600 yapıp alabilirsin.

.

Bu sistemi Ryzen 5 1600 yapıp alabilirsin.

Hocam önerilen hiçbir sistem fiyatını haketmiyor. Bu sistemin kasası berbat. Hava akışı sıfır. Zaten ekran kartı da diğer kartlara göre daha çok ısınıyor. İncehesap'taki sistemleri de önermem, fiyatları yükselmeden önce alınabilirdi ama fiyatları 4000 Üstüne uçmuş durumda. CHERRY-APOCALYPSE/ASUS ROG STRIX GTX 1650 SUPER OC 4GB/AMD Ryzen 5 2600/8GB DDR4/240GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA THALDRIN-GAMER /AMD Ryzen 5 2600/ASUS ROG STRIX RX580 T8G Gaming/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA bunları öneririm. 4500 Liralık sistemin SSD'sini 240GB Toshiba ile değiştirin, fiyatı düşecektir. Eğer tam 4000 olsun diyorsanız ilk sistemi öneririm.

Hocam önerilen hiçbir sistem fiyatını haketmiyor. Bu sistemin kasası berbat. Hava akışı sıfır. Zaten ekran kartı da diğer kartlara göre daha çok ısınıyor. İncehesap'taki sistemleri de önermem, fiyatları yükselmeden önce alınabilirdi ama fiyatları 4000 üstüne uçmuş durumda. CHERRY-APOCALYPSE/ASUS ROG STRIX GTX 1650 SUPER OC 4GB/AMD Ryzen 5 2600/8GB DDR4/240GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA THALDRIN-GAMER /AMD Ryzen 5 2600/ASUS ROG STRIX RX580 T8G Gaming/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA bunları öneririm. 4500 liralık sistemin SSD'sini 240GB Toshiba ile değiştirin, fiyatı düşecektir. Eğer tam 4000 olsun diyorsanız ilk sistemi öneririm.

Aynı kasayı ben kullanıyorum ve hava akışında bir sıkıntı yok ama fiyatını haketmeyen bir sistem haklısınız.

Kesinlikle iyi bir araştırma yap kendin toplama. İtopya'da, İncehesap'daki hazır sistemleri iyice bir araştır internetden Benchmark'lara bak ben pcimi 6 ay araştırarak aldım kuzenime uyku uyutmamıştım sen de öyle yap dostum.

Toplamaya bilgisi varsa kendi toplaması daha iyi. Hazır sistemlerde genellikle kasa ve PSU kötü kullanıyorlar ellerindeki ürünleri bitirme çabası. Ayrıca kendi toplarsa tüm parçaları ayrı ayrı en uzuz şeklinde temin edebilir. Hatta bazı parçaları 2. el alıp daha farklı sistemlerde kurabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı