4000 TL sistem toplama tavsiyesi

Hocam 1000 tl daha arttırabilirsen bu videoyu gördüm izlemedim ama başka yerde öneriyorlar bakın derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ekran kartı dahil mi 4 bin liraya yoksa değil mi?
Hayır hayır apu sistem için söyledim ben 3 5 ay sonra ekran kartı alacağım zaten onun için söyledim.
Evet şu anki kartlarda çalışır bu BIOS Update eskiden alınanlar içindir.
Şuanki kartlar derken b450 modelinin hepsinde çalışır mı yani ? hiç bir işlem yapmadan marka farketmeksizin ?
Hocam 1000 tl daha arttırabilirsen bu videoyu gördüm izlemedim ama başka yerde öneriyorlar bakın derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Açıkçası oynayamadığım oyun var baya bu oyunlar 3 5 aya bitiririm diye düşünüyorum o sırada ekran kartı alır daha güncel oyunlara göz atarım diye düşünüyorum.

Hayır hayır APU sistem için söyledim ben 3 5 ay sonra ekran kartı alacağım zaten onun için söyledim.

Şu anki kartlar derken B450 modelinin hepsinde çalışır mı yani? Hiçbir işlem yapmadan marka fark etmeksizin?

Açıkçası oynayamadığım oyun var bayağı bu oyunlar 3 5 aya bitiririm diye düşünüyorum o sırada ekran kartı alır daha güncel oyunlara göz atarım diye düşünüyorum.

Çoğu kartta evet (sıfır) marka adı verirseniz daha fazla yardımcı olurum.

Açıkçası markalar hakkında bir fikrim yok MSI Gigabyte ASUS ASRock markalarını biliyorum en uyguna kullanabileceğim ve uyum sorunu çıkarmadan kullanabileceğim en uygun anakart hangisidir?

Gigabyte B450-S2H tam olarak fiyat performans anakart M.2 desteği overclock kapasitesi vs. bu kartı şiddetle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı