4000 TL telefon önerileri

Bütçe
4000

Arda vural

Hectopat
Merhaba arkadaşlar önümüzdeki 2 ay içinde telefon değiştirmeyi düşünüyorum lakin aklımda kalan sorular var.

Şu dönemde 4.5G telefon almak mantıklı mı? Ilk öncelikle bütçem 4000 TL'ye kadar ve aklımda ilk önce.
P40 Lite almak var ama 4.5G, 4000 TL'ye kadar yükseldiğimde mı 10 Lite 5G'de sunuyor.

Ama pek Xiaomi sevdiğimi söyleyemem burada sizin düşüncelerinizi ve rica ediyorum 4000TL üstünde olmayacak şekilde telefon önerilerinizi bekliyorum, şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Oppo ve Realme aynı markalar ve bu marka reklama bayağı para harcıyor kalite yönünden bakılırsa pek kaliteli oldukları söylenemez bu ikisi yerine P40 Lite tercih etmek bence daha mantıklı hem de çok daha ucuz.

Oppo ve Realme aynı markalar ve bu marka reklama bayağı para harcıyor kalite yönünden bakılırsa pek kaliteli oldukları söylenemez bu ikisi yerine P40 Lite tercih etmek bence daha mantıklı hem de çok daha ucuz.

P40 Lite artık güncelleme almayacak. Ayrıca Google servisleri de olmayacak. Bu ikisi tavsiyemdir.
@Samotne Ciasteczka.

Güncelleme konusunda haklısınız ama Google servisleri pek önemli değil çünkü huwaei App galery ve telefonun Android olması nedeni ile program açısından sıkıntı çekilmez tabii oda tercih meselesi :D.

Alınmaz. Realme 7 Pro ve Reno 4 iyidir. Biraz beklerseniz Reno 5 ailesi gelecek.

Adam artmaz diyor hocam. Artsa...

649TL artarsa en iyisi bu, minimum 5 yıl güncelleme ve en iyi mobil çipsetlerden biri.

Şöyle bu konuda gayet haklısın ama benim kafamda olan telefon 3000 TL ve burada ben Max 4000'e kadar yükseliyorum yani konuda da rica ettiğim gibi 4000 TL üstüne çıkmazsak sevinirim genede önerin için teşekkür ederim.
Bir şey soracağım neden P40 Lite önermiyorsunuz çünkü benim sevmemin nedeni kalite kirin 810 gibi güçlü bir işlemci piyasada 4500TL bandındaki telefonlara kafa tutuyor ve kamera performansı çok iyi bu iki yandan daha iyi özellikleri varsa önerileriniz gayet tatminkâr.

Yeni konular

Geri
Yukarı