4000 TL telefon önerisi

Bütçe
3500-4000

Thearlk

Decapat
Merhaba benim 3500 param var fakat 4000 çıkabilirim oda maksimum uzun zamandır Android kullanıyorum iOS olursa on numara olur 2.el 8Plus ve SE2020 buldum pil yüzdeleri 8Plus un %100 SE 2020'in %88 SE modellerinde pil ömrü az dedikleri için Plus'a daha yakından bakıyordum fakat SE daha sonra çıkan telefon olduğu için ikisin arasında kaldım sizin önerebileceğiniz telefonlar var mı Android 2.el telefonlara bakmıyorum iOS 2. el olursa sıkıntı yok eğer 2. el veya sıfır bulursanız link atarsanız sevinirim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba benim 3500 param var fakat 4000 çıkabilirim oda maksimum uzun zamandır Android kullanıyorum iOS olursa on numara olur 2.el 8Plus ve SE2020 buldum pil yüzdeleri 8Plus'un %100 SE 2020'in %88 SE modellerinde pil ömrü az dedikleri için Plus'a daha yakından bakıyordum fakat SE daha sonra çıkan telefon olduğu için ikisin arasında kaldım sizin önerebileceğiniz telefonlar var mı Android 2.el telefonlara bakmıyorum iOS 2. el olursa sıkıntı yok eğer 2. el veya sıfır bulursanız link atarsanız sevinirim tavsiyelerinizi bekliyorum.

İlla iOS alacağım diyorsan önceki konunda söylediğimi tekrar söylüyorum: 2. el SE 2020 alabilirsin ama benim kendi tavsiyem 2. ele bulaşmaman, 1-2 ay sabredip para biriktirip sıfır SE 2020 almandır.
Android tarafında şu cihazı öneririm:

İlla iOS alacağım diyorsan önceki konunda söylediğimi tekrar söylüyorum: 2. el SE 2020 alabilirsin ama benim kendi tavsiyem 2. ele bulaşmaman, 1-2 ay sabredip para biriktirip sıfır SE 2020 almandır.
Android tarafında şu cihazı öneririm:

Kanka SE sıfırları 5000 TL'den başlıyor neredeyse benim pederde bir telefona 4000'den fazla verilmez diyor yoksa ben paramı biriktirip gene onu alırım.
Android tarafından önerebileceğin bir şey varmı.

Kanka SE sıfırları 5000 TL'den başlıyor neredeyse benim pederde bir telefona 4000'den fazla verilmez diyor yoksa ben paramı biriktirip gene onu alırım.

O zaman eğer çok iPhone deneyimlemek istiyorsan 2.el SE 2020 al.
Yukarıda attığım linkten bak cihazlara, param güvende seçeneği olmayan satıcılara bulaşma dolandırılma ihtimalin yüksek.
Android tarafından önerebileceğin bir şey var mı?

Android tarafında 4200'e çıkabilirsen Samsung A52 kesinlikle.
Çıkamazsan attığım mi 11 Lite modelini öneririm.

O zaman eğer çok iPhone deneyimlemek istiyorsan 2.el SE 2020 al.
Yukarıda attığım linkten bak cihazlara, param güvende seçeneği olmayan satıcılara bulaşma dolandırılma ihtimalin yüksek.

Android tarafında 4200'e çıkabilirsen Samsung A52 kesinlikle.
Çıkamazsan attığım mi 11 Lite modelini öneririm.

Tamam çok sağ ol kralsın yakşamlar.

Geri
Yukarı