4000 TL telefon tavsiyesi

POCO X3 Pro'ya Samsung S9 Plus'dan geçtim tek amacım oyun performansı fena gitmeyen bir bataryaydı bunları karşıladı ekran akıcılığı güzel tek - si AMOLED ekran olmaması ha pişman mıyım değilim artık akıcı bir şekilde oyun oynayarak 256 GB hafızanın tadını çıkarıyorum kamerası Samsung S9 Plus'dan daha iyi fotoğraf çekiyor ama videoda başarısız öneririm performansı ve pili güzel gidiyor şarj süreside tatmin edici.

Şu an M52 daha mantıklı X3 Pro modelinden.
Kamera, ekran ve yazılım olarak daha güçlü M52.
İşlemci olarak çok az gerisinde kalıyor.
Samsung S9 Plus kullandım beni tatmin edemedi oyun oynayacaksan Samsung alarak hata yaparsın.

Markaya bakmak direk saçma olur bu durumda.
Cihazın işlemcisi önemli oyun performansında, markası değil.

A52 iyi diyorsanız 4300 TL'ye MediaMarkt'tan 10 taksite karar veriyorum.

Evet iyi bir cihaz.

Şu an M52 daha mantıklı X3 Pro modelinden.
Kamera, ekran ve yazılım olarak daha güçlü M52.
İşlemci olarak çok az gerisinde kalıyor.

M52 hem daha pahalı hem işlemci olarak gerisinde kalıyor dediğin gibi performans istiyorsa POCO X3 Pro tercih etsin yazılım olarak bir sorun yaşamadım TR roma güncellemeler geç geliyor ama benim için önemli değil stabil olsun geç gelsin zaten cihaz performanslı her türlü kullanırken hissediyorsun Samsung başaramadı benim gözümde S9 Plus kullandım bir daha Samsung almayacağım dedirtti ha param çok olsa OnePlus azsa Xiaomi POCO ve güç olarak en fazla ne verebildiğine bakarım Xiaomi kendini kanıtlamış bir marka gözümde.

Geri
Yukarı