4000 TL televizyon önerisi

leone1907

Hectopat
Axen, saba, AwoX, onvo, sunny, finlux, skytech, Next... Vs bir sürü farklı marka var, 4000 lira bütçeye kadar 42" ve üzeri ne önerirsiniz?
(Smart olmasına gerek yok, az yakan bir LED olması yeterli)

Axen, saba, AwoX, onvo, sunny, finlux, skytech, Next... Vs bir sürü farklı marka var, 4000 lira bütçeye kadar 42" ve üzeri ne önerirsiniz?
Sunny çok yerde gördüm. Ama teknik servis ve kullanışı için yorum yapamıyorum.

Axen var evimde memnun değilim elektrik kesintilerinden çokça etkilendiğini düşünüyorum, o yüzden ups ile kullanıyorum, vestel öneririm onun yerine.

O markalardan mümkün olduğunca uzak durmakta fayda var bence. Satış sonrası destek çok önemli.
Vestel grubu veya Arçelik-Beko grubu markaları bir tık daha o markalardan üstte yer alır. En azından yaygın servis ağları var.
Aklımda model yok, fiyatlar arttığından beri bakmayı bıraktım ama A101’e gelen Toshiba’ları takip edebilirsiniz. 43LL ile başlayan bir model ara sıra geliyordu. Vestel üretimi.

Vestel garantisi olması bayağı iyiymiş. Kullanan var mı?

Hepsiburada'da altında yorum var bayağı, kullanan görmedim hiç, tanımıyorum. Ben yine Vestel olmayan ama Vestel garantisi altında olan 2 ürün kullanıyorum, Vestfrost buzdolabı ve çamaşır makinesi. İkisinden de memnunum açıkçası.

Hepsiburada'da altında yorum var bayağı, kullanan görmedim hiç, tanımıyorum. Ben yine Vestel olmayan ama Vestel garantisi altında olan 2 ürün kullanıyorum, Vestfrost buzdolabı ve çamaşır makinesi. İkisinden de memnunum açıkçası.

Alışveriş sitelerindeki yorumlar çok dengesiz. Kimi çok beğeniyor kimi hiç beğenmiyor anlamak imkansız.

Geri
Yukarı