4000 TL Twitch yayını sistem toplama

Emreqnd0

Hectopat
Daha fazla  
Twitch yayın yapmaya başlayacağım ve sistem önerisi almak istiyorum. Oynayacağım oyunlar:

GTA V
LoL
CSGO
Fortnite
PUBG
H1z1
PES(yeni güncel serisi) 2018-2019....
FIFA'' '' ''
Garrys Mod
Cod WWI
Starwars Battlefront
Battlefield 1

Hangi sistem uygun bütçe 3500-4000 arası toplama PC klavyeden mikrofona kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch'te yayın yapmak için gerekli olan tek şey internettir. En önemli şey ise "Upload" hızınızdır. Şahsen ben çöp makinem ile OBS Studio ile yayın yapabiliyorum ve FPS'te hiçbir eksilme yaşamıyorum.
Demek istediğim bu bütçeye en uygun bilgisayarı toplayın. Biraz daha ekleyip mikrofon ve bir kamera alın. Twitch yayını yapıcam ona göre olsun diye bir şey yok yani.

Twitch'te yayın yapmak için gerekli olan tek şey internettir. En önemli şey ise "Upload" hızınızdır. Şahsen ben çöp makinem ile OBS Studio ile yayın yapabiliyorum ve FPS'te hiçbir eksilme yaşamıyorum.
Demek istediğim bu bütçeye en uygun bilgisayarı toplayın. Biraz daha ekleyip mikrofon ve bir kamera alın. Twitch yayını yapıcam ona göre olsun diye bir şey yok yani.
Çöp makinem dedin de nasıl peki fps kaybı yaşamıyorsun acaba OBS ile ?

Yaptığım oyunlarda hic yasamadim; oyunlar hepsini low ayarlarda ve 1440*900 oynuyorum ve kendileri; Battlefield 3, DayZ, Fortnite, Insurgency vesaire.
Fps 30 ise 30da, 60 ise 60 idi.
Kart: Powercolor HD 5670 128bit 1gb GDDR5

Yaptığım oyunlarda hic yasamadim; oyunlar hepsini low ayarlarda ve 1440*900 oynuyorum ve kendileri; Battlefield 3, DayZ, Fortnite, Insurgency vesaire.
Fps 30 ise 30da, 60 ise 60 idi.
Kart: Powercolor HD 5670 128bit 1gb GDDR5
Benim
CPU Type
AMD A6-7310 APU with AMD Radeon R4 Graphics
Ekran kartı da AMD Radeon R5 M320 2GB
8 Ram var. Fakat oyunlarda aynı FPS yi hç görmedim 720 p video çekerken.
360P yayında bile görmedim en az 10 15 FPS düşüşü yaşıyordum.

Benim
CPU Type
AMD A6-7310 APU with AMD Radeon R4 Graphics
Ekran kartı da AMD Radeon R5 M320 2GB
8 Ram var. Fakat oyunlarda aynı FPS yi hç görmedim 720 p video çekerken.
360P yayında bile görmedim en az 10 15 FPS düşüşü yaşıyordum.

Neydendir, neyden değildir anlamam. Bir gün denemek için yaptım ben ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Eğer siz zaten oyunları sınır 30 fps'te oynuyorsanız üstelik dikey senkronizasyon kapalıysa, 25 fps aldığınızda zaten oyununuz kasmaya başlayacaktır. Ki burada rakam ile '5' fps düşüşünü fps düşüşü olarak ele almalı mıyız ? Yapılan oyunlar ve sistem yukarıda, bu arada hiçbir oyunu full ayarlarda filan oynamıyordum ki zaten buna sistemim yetmez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı