4000 TL Wireless kulaklık onerisi

JaMorantt

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Baslikta da gordugunuz gibi maksimum 4000 TL'ye Wireless bir Gaming kulaklık istiyorum. Cok fazla bir kriterim yok mikrofonu ortalama olsa da yeter, ses kalitesi benim icin daha on planda. Aklimda su var;
Bu kulakligin şarj suresi en cok hosuma giden ozelligi piyasada bildigim kadariyla daha bu kadar uzun bir şarj suresi olan Gaming kulaklık yok. Sizinde baska onerileriniz varsa simdiden teşekkür ederim.

Baslikta da gordugunuz gibi maksimum 4000 TL'ye Wireless bir Gaming kulaklık istiyorum. Cok fazla bir kriterim yok mikrofonu ortalama olsa da yeter, ses kalitesi benim icin daha on planda. Aklimda su var;
Bu kulakligin şarj suresi en cok hosuma giden ozelligi piyasada bildigim kadariyla daha bu kadar uzun bir şarj suresi olan Gaming kulaklık yok. Sizinde baska onerileriniz varsa simdiden teşekkür ederim.
Yapılan incelemelere bakmanı öneririm. Hyperx kulaklıklar, özellikle de kablosuzlarda ses kalitesi pek yok, daha ziyade ses kasma üstüne diye biliyorum.

Burada incelemesi var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yapılan incelemelere bakmanı öneririm. HyperX kulaklıklar, özellikle de kablosuzlarda ses kalitesi pek yok, daha ziyade ses kasma üstüne diye biliyorum.

Burada incelemesi var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet cok fazla video izledim cogu kulaklık hakkinda haklisiniz, HyperX'in bu kulakliginin daha cok oyun ustune oldugu soyleniyor ama her kulakligin kendisine gore bir eksisi var o yuzden hala o mukemmel kulakligi bulamadim.

Geri
Yukarı