4000 TL Wireless mekanik klavye önerisi

Hocam yanlış anlamayın, ama neden Wireless bakıyorsunuz? Kulaklık anlarım, ama klavyeyi pek anlamadım.

Yok hocam sorun değil sorabilirsiniz de hazır mouse ile kulaklığı Wireless yapmışken klavyeyide yapayım dedim.

Hocam yanlış anlamayın, ama neden Wireless bakıyorsunuz? Kulaklık anlarım, ama klavyeyi pek anlamadım.

Hem de şu lanet kablo görüntüsü canımı sıkmaya başladı.

Böyle bir şeyde var. 40 saat şarj ömrü.

Hocam vallahi sağ olun akşam akşam yardımcı olmaya çalışıyorsunuz teşekkür ederim de benim sorum temel olarak şuydu sizce SteelSeries Apex Pro Wireless modeline 7000 TL gibi bir fiyat vermek mantıklı mı eğer değil ise başta söylediğim model alınabilir mi tarzındaydı kusura bakmayın biraz yanlış anlatmışım kendimi özür diliyorum. Yani benim yazdığım tarzda bir klavye önerisi beklemiştim :)

Hocam vallahi sağ olun akşam akşam yardımcı olmaya çalışıyorsunuz teşekkür ederim de benim sorum temel olarak şuydu sizce SteelSeries Apex Pro Wireless modeline 7000 TL gibi bir fiyat vermek mantıklı mı eğer değil ise başta söylediğim model alınabilir mi tarzındaydı kusura bakmayın biraz yanlış anlatmışım kendimi özür diliyorum. Yani benim yazdığım tarzda bir klavye önerisi beklemiştim :)

Estağfurullah hocam sorun değil. Bence mantıklı olabilir hem marka kaliteli, hem de servisleri mükemmel. O tarz marakaları bana da önermişlerdi ufak araştırdımda garanti vs yok bende o paraları verip bozulursa çöp olacak ürün tercih etmedim. Bende SteelSeries kulaklık kullanıyorum kalitesi muhteşem.

Estağfurullah hocam sorun değil. Bence mantıklı olabilir hem marka kaliteli, hem de servisleri mükemmel. O tarz marakaları bana da önermişlerdi ufak araştırdımda garanti vs yok bende o paraları verip bozulursa çöp olacak ürün tercih etmedim.

Hocam valllahi fikrinizi sunduğunuz için teşekkür ediyorum son kısımda evet haklı olabilirsiniz katılıyorum ama ben sizlerin önerdiği klavyeye bir de canlı olarak bakmaya gideceğim büyük ihtimalle artık o günün kararı ile sonuca varacağım tekrardan akşam akşam uğraştırdım açıkçası kusura bakmayınız hayırlı akşamlar diliyorum.

Hocam valllahi fikrinizi sunduğunuz için teşekkür ediyorum son kısımda evet haklı olabilirsiniz katılıyorum ama ben sizlerin önerdiği klavyeye bir de canlı olarak bakmaya gideceğim büyük ihtimalle artık o günün kararı ile sonuca varacağım tekrardan akşam akşam uğraştırdım açıkçası kusura bakmayınız hayırlı akşamlar diliyorum.

Sorun değil hocam, sağ olun size de.

Geri
Yukarı