SteelSeries Apex Pro TKL Wireless alınır mı?

Berk Dursun

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar. SteelSeries Apex Pro TKL Wireless almayı düşünüyorum. Sizce fiyatını hak ediyor mu yoksa bu bütçede önerebileceğiniz başka klavyeler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese iyi akşamlar. SteelSeries Apex Pro TKL Wireless almayı düşünüyorum. Sizce fiyatını hak ediyor mu yoksa bu bütçede önerebileceğiniz başka klavyeler var mı?
Steelseries klavye konusunda seni üzmez fakat bu fiyatlar ne böyle 6k civarı gözüküyor sitelerde. Eğer gerçek fiyatı buysa alternatif olarak corsair k70 de alınabilir. Switch tercihin ne?

Steelseries klavye konusunda seni üzmez fakat bu fiyatlar ne böyle 6k civarı gözüküyor sitelerde. Eğer gerçek fiyatı buysa alternatif olarak corsair k70 de alınabilir. Switch tercihin ne?
Hocam şuan blue switch kullanıyorum ve sesi artık rahatsız etmeye başladı blue kadar sesli bir switch istemiyorum.

Hocam şuan blue switch kullanıyorum ve sesi artık rahatsız etmeye başladı blue kadar sesli bir switch istemiyorum.
Bende apex 7 var 2020 civarı almıştım amazondan indirimle 2000 civarı bir şeydi çok net hatırlıyorum. Bendeki kırmızı switch ne bangır bangır sesi var blue switch kadar ne de çok az tam orta fakat bende ki klavyenin bir sorunu var o da ışıklandırma sorunu bazen yazılım iyi çalışmıyor dürüst olayım. Hatta klavye de bazı ayarlarda r tuşu diğerleriyle senkronize halde çalışmıyor kırmızı veya yeşil yanıyor sürekli .d

Geri
Yukarı