4000 TL Xiaomi telefon önerisi

foreignersgod

Kilopat
Yer
Compton
Daha fazla  
3000-4000 arası yeni modellerinden birini abime almak istiyorum. Xiaomi markasını görmüş beğenmiş. Hangi telefonunu önerirsiniz? Bütçe arttırılabilir.

Mi 8 veya Pocophone F1 alınabilir. Ben olsam Mi 8 alırdım çünkü çoğu özellik bakımından Pocophone F1'den daha iyi. Dual GPS ile ilgili sorunları mevcut telefonun. Coğrafi konum etiketiyle fotoğraf çekerse kamera sapıtabiliyor. Bu sounu bir süredir çözemediler. Yakın zamanda çözülür. Hemen alacaksa bilmenizi istedim.

3000-4000 arası yeni modellerinden birini abime almak istiyorum. Xiaomi markasını görmüş beğenmiş. Hangi telefonunu önerirsiniz? Bütçe arttırılabilir.
Biraz daha beklemeni ve Mi Mix 3 'ün hangi varyasyonlarını Türkiye'ye ithal edeceklerini görmeni öneririm. Muhtemelen uygun fiyatlı olanları ithal ederler. Yanılmıyorsam 450$ bandında olacak giriş versiyonu. Harika bir telefon. Onun dışında Mi Note 3 öneririm. İlle de Xiaomi olacak diye bir şey yoksa da, Mate 10 pro öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı