4000 TL'lik dizüstü bilgisayar önerisi

BurakAcar

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Kuzenime laptop lazımmış, biraz laptoplara baktım ama inanılmaz pahalı. Bulduklarımdan emin olamadım. Bilgisi olan 4000 TL'ye kadar laptop önerisi atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kusura bakmayın lütfen ama 4 Bin TL'ye laptop almak denemek 4 Bin TL boşa zarar demek. 4 Bin TL'ye masaüstü baksın veya illa laptop istiyorsa bütçesini yükseltsin (illa alınır 4 Bin TL'ye laptop ama bir işe yaramaz)

Kusura bakmayın lütfen ama 4 bin TL'ye laptop almak denemek 4 bin TL boşa zarar demek. 4 bin TL'ye masaüstü baksın veya illa laptop istiyorsa bütçesini yükseltsin (illa alınır 4 bin TL'ye laptop ama bir işe yaramaz)

Adamın parası olsa bütçeyi 4.000 değil daha yüksek belirlerdi. Demek ki 4.000 TL bütçesi var ki o kadarlık laptop arıyor. Ayrıca masaüstü ihtiyacı olsa masaüstü tavsiyesi isterdi. Bırakın artık "o paraya masaüstü toplanır..." Laflarını.

Adamın parası olsa bütçeyi 4.000 değil daha yüksek belirlerdi. Demek ki 4.000 TL bütçesi var ki o kadarlık laptop arıyor. Ayrıca masaüstü ihtiyacı olsa masaüstü tavsiyesi isterdi. Bırakın artık "o paraya masaüstü toplanır..." Laflarını.
Kendi fikrimi söyledim. Dolar 5 e kadar düşerse 4000Tl laptopda alınır ama 6.77 ydi en son

Yeni konular

Geri
Yukarı