4000 TL'ye 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
3.999 max

phantomreis

Decapat
Daha fazla  
Hem günlük işlerde video film gibi hem de oyun oynarken kullanabileceğim 144 - 165 Hz IPS veya VA panel monitör arıyorum. Çok kararsız kaldım, maksimum bütçe 3999.

ASUS TUF Gaming VG249Q1R 23.8" 165Hz 1ms (HDMI+display) FreeSync Full HD IPS monitör.​

ASUS TUF VG24VQE kavisli 23.6" 165Hz 1ms (HDMI+display) FreeSync Full HD LED monitör.​

Samsung Odyssey G3 24” 1ms 144Hz FreeSync çerçevesiz VA panel (DP + HDMI, pivot) Full HD Gaming monitör LS24AG300nuxuf.​

Bunları bulabildim, önerilere açığım: )

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam fps oyunları oynayacaksan asus vg248gq’lar var 165 hz 0.5 ms TN panel o fiyatlara garantili az kullanılmış sıfır ayarında bulursun ben kullanıyorum çokta memnunum.

Hem günlük işlerde video film gibi hem de oyun oynarken kullanabileceğim 144 - 165 Hz IPS veya VA panel monitör arıyorum. Çok kararsız kaldım, maksimum bütçe 3999.

ASUS TUF Gaming VG249Q1R 23.8" 165Hz 1ms (HDMI+display) FreeSync Full HD IPS monitör.​

ASUS TUF VG24VQE kavisli 23.6" 165Hz 1ms (HDMI+display) FreeSync Full HD LED monitör.​

Samsung Odyssey G3 24” 1ms 144Hz FreeSync çerçevesiz VA panel (DP + HDMI, pivot) Full HD Gaming monitör LS24AG300nuxuf.​

Bunları bulabildim, önerilere açığım: )

hocam msi g24c4, bende var gayet memnunum

Düşükten yükseğe:

Düşükten yükseğe:

Baştaki güzel, tasarımı kötü.

2. kronik sorunlu, çok kötü.

3. güzel ama ilk defa duydum. LG monitörler genel olarak sıkıntılı olduğu için yanaşmayın derim.

4. iyi ancak IPS glow ve coil whine sorunu var. Monitöre yaklaşınca ses geliyor.

Ayrıca 300 lira artarsa bu hepsinden daha iyi.

Baştaki güzel, tasarımı kötü.

2. kronik sorunlu, çok kötü.

3. güzel ama ilk defa duydum. LG monitörler genel olarak sıkıntılı olduğu için yanaşmayın derim.

4. iyi ancak IPS glow ve coil whine sorunu var. Monitöre yaklaşınca ses geliyor.

Ayrıca 300 lira artarsa bu hepsinden daha iyi.

Listeden bağımsız şu Lenovo G24-20'de Coil Whine sorununu bir biz yaşayamadık arkadaş 🤣 🤣
Coil Whine monitörün sorunlu olduğunu göstermez, gerekli ayarları yaparsın düzelir, düzelmese bile o sesin monitöre hiçbir zararı yoktur. Ki MPRT modu açıldığında biraz ses çıkıyor o da fark edilmiyor bile.

Listeden bağımsız şu Lenovo G24-20'de coil whine sorununu bir biz yaşayamadık arkadaş 🤣 🤣
Coil whine monitörün sorunlu olduğunu göstermez, gerekli ayarları yaparsın düzelir, düzelmese bile o sesin monitöre hiçbir zararı yoktur. Ki MPRT modu açıldığında biraz ses çıkıyor o da fark edilmiyor bile.

Yazdıklarımdan ses çıkmasının sorunlu olacağı kısmı nasıl buldunuz? Ben sadece cw var dedim geçtim çünkü.

Yazdıklarımdan ses çıkmasının sorunlu olacağı kısmı nasıl buldunuz? Ben sadece cw var dedim geçtim çünkü.

Sizin mesajınıza atıfla yazmadım, son zamanlarda ne zaman G24-20 önerilse CW var deniliyor, bu öyle bir şekilde söyleniyor ki gören de monitör çamaşır makinesi gibi titreşimde yeri göğü inletiyor zanneder. Kimse de sesin videosunu çekip detaylı şekilde anlatmamış en sonunda ben çekip yükleyeceğim vallahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı