4000 TL'ye 2. el bisiklet tavsiyesi

Oakenshield

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
2.el bisiklet almak istiyorum. Aracim olmadığı için iş yerine de gideceğim. Ara ara da spor amaçlı sürerim herhalde :)

Lakin yollar hep kaldırım taşıyla yapılmış ve yeni altyapı çalışması olunca yollar bayağı bozuldu. Yani dağ bisikleti tarzında önerileriniz daha iyi olacaktır. :)

Bütçem: 4000 TL. 175 boyundayim.
Antalya - Döşemealtı çevresindeki ilanlara bakacağım.

Merhaba arkadaşlar,
2.el bisiklet almak istiyorum. Aracim olmadığı için iş yerine de gideceğim. Ara ara da spor amaçlı sürerim herhalde :)

Lakin yollar hep kaldırım taşıyla yapılmış ve yeni altyapı çalışması olunca yollar bayağı bozuldu. Yani dağ bisikleti tarzında önerileriniz daha iyi olacaktır. :)

Merhaba arkadaşlar,

Dağ bisikleti yerine şehir bisikleti tercih etseniz daha iyi olur gibi. Dağ bisikleti ile gereksiz yorulacaksınız.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...sifir-kron-28-jant-disk-fren-1106637892/detay (bunu kaçırmazsanız iyi olur, güzelmiş)
Bu tarz birkaç örnek verebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı