4000 TL'ye Cyberpunk 2077 için APU sistem toplama

kanka bütçemi arttırdım. bulunduğum yerlerde fazla ikinci el parça yok araştırdım az çok. ailem de pek istemiyor açıkçası . bütçe 5 5.5k falan önerir misin?
1607590770170.png

Dediğiniz sistemi bu şekilde değiştirin. 5.800TL oluyor. Bütçenizi bir tık daha arttırırsanız SSD'yi 480Gb yapın ya da bir HDD alın. 2. El piyasası hakkında çok bir bilgim yok.

Eki Görüntüle 773235
Dediğiniz sistemi bu şekilde değiştirin. 5.800TL oluyor. Bütçenizi bir tık daha arttırırsanız SSD'yi 480Gb yapın ya da bir HDD alın. 2. El piyasası hakkında çok bir bilgim yok.
kanka sistem güzel de 5.8e çıkamam daha bunun monitörü var. rami şimdilik 8 alsam sonradan kendim alıp taktırsam nasıl olur ?
çok bilgili değilim bu konularda almışken düzgün alayım diyorum o yüzden hertürlü tavsiyeye açığım

Kanka sistem güzel de 5.8e çıkamam daha bunun monitörü var. RAM'i şimdilik 8 alsam sonradan kendim alıp taktırsam nasıl olur?
Çok bilgili değilim bu konularda almışken düzgün alayım diyorum o yüzden her türlü tavsiyeye açığım.

O zaman işlemciyi 10100F olarak bırakıp ya SSD'yi 480G yapın ya da HDD alın. 240GB günümüz oyunlarına yetemez. RAM takmak eğer aynı RAM'i bulmayı başarırsanız çok kolay bir işlemdir bir sıkıntı yaşamazsınız, ancak 8 GB'da artık yetmemeye başladı eğer 1-2 aya RAM alırım diyorsanız 8 kalsın ancak bir kere alıp upgrade yapmadan uzun süre kullanacaksanız 16 alın.
1607594608963.png

5600TL oluyor bu şekilde. SSD'yi Crucial olarak değiştirin. Eğer sadece oyun odaklıysa 10100F de yeter.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı