4000 TL'ye kablosuz kulaklık önerisi

Ses olarak sorunum yaşiyacağımı sanmıyorum zaten normalde de kısık seste oynuyorum o zaman G733 alacağım teşekkür ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu ikisini izlemeden alma

G733 desen hadi neyse en azından sesi iyi derim de ikisinin de microfonu leş. 270 gram ağırlık yazmışsın Barracuda 250 gram daha hafif. Barracuda ses engelleme konusunda daha iyi kulaklık 33 saat kullanım süresi yazmışsın barracuda'nın 50 saatlik kullanım süresi var Type-C girişi ile çoğu cihazda çalışmasını saymıyorum bile.

Konfor ise kişiye göre değişir. Barracuda X'in mik kalitesi g733'den bile daha iyi.

Logitech ürünleri güzel ürünler ama şuan TR'de hepsi overpriced. Daha kulaklık için sürücüyü gizleyecek kumaşı kulaklığa koymayıp 3000'e satıyor adamlar fanboyluğun alemi yok.
Barracuda X kullanan arkadaşım memnun olmadığını söylüyor, FPS oyunları açısından pek iyi bir kulaklık olmadığını söyledi. Logitech ürünleri ses konusunda Razer'dan çok daha basadili ürünler , Razer'in yüksek bütçede düzgün kulaklığı yok Logitechin ise ASTRO A50
G PRO X 2 , gibi ses getiren kulaklıkları var HS 80 MAX kullanmadan önce BS V2 PRO 2023 kullandım beğenmedim iade ettim kazanan HS 80 MAX olmuştu.

Şu ikisini izlemeden alma
Bu videoları zaten biliyorum kardeşim. Hala dediklerimi haksız çıkarmıyor videolar biri yok ses kalitesi böyle şöyle iyi dedi diye bir kulaklık daha iyi demem.

Adam videolarda barracuda övüyor bide videoyu sen tamamen izlememişsin.
İzledim, Ses kalitesi olarak G733 diyor, rahatlık açısından Barracuda, ve fp damgasını ona veriyor. Önemli olan ses kalitesi.

Adam videolarda barracuda övüyor bide videoyu sen tamamen izlememişsin.
İzlemesem atmazdim zaten çocuğum hala sana verdiğim cevaplarım boş duruyor galiba savunman kalmadi.

Kafam karıştı ya :D
Sen boşver onu attigiim iki video kaliteli. Hangisini begeniyorsan onu al, RAZER daha F/P ama daha iyi değil , çünkü aralarında bariz fiyat farkı var.

İzledim, Ses kalitesi olarak G733 diyor, rahatlık açısından Barracuda, ve fp damgasını ona veriyor. Önemli olan ses kalitesi.

İzlemesem atmazdim zaten çocuğum hala sana verdiğim cevaplarım boş duruyor galiba savunman kalmadi.
Ses kalitesi 7.1 konusunda artı almış g733 sadece. Konfor, mic performansı , bluetooth özelliği. Kullanım süresi bütün bunları barracuda almış.

Tabi içlerinde sen ağırlığı da katıyordun. Ağırlık konusunda da Barracuda X daha hafif diğerlerine göre.

Ses kalitesi 7.1 konusunda artı almış g733 sadece. Konfor, mic performansı , bluetooth özelliği. Kullanım süresi bütün bunları barracuda almış.
+30 saat şuan tüm oyuncular için yetiyor insan günlük Max 16 saat pc oynar daha fazlasını geçerse aşırı tehlikeli Bluetooth özelliği aman aman önemli değil Dongle şuan yetiyor herşeye ve yanılmıyorsam PC'de oynucak.
Tabi içlerinde sen ağırlığı da katıyordun. Ağırlık konusunda da Barracuda X daha hafif diğerlerine göre.
Ağırlık 20 gram fark var ne kadar fark eder bilmem, ikisininde Miki iyi değil Barracuda biraz daha az kötü yani şuan bir HS 80/ BS V2 PRO 2023 edemez.

Arkadaş OYUN için demiş fark ettiysen belki film için falan dese fikrim degisicek.
Oyun için en önemli iki üç kriter görüntüleme, ses sahnesi , ses kalitesidir ve bu ikisindede LOGİTECH daha önde.

Tabi barracuda'nın o 2 kulaklığa nazaran daha da ucuz olduğunu hesaba katmak lazım.

Barracuda X g733'den 1200TL daha ucuz önerdiğin ve videoda adamın kötü dediği g535'ten ise 800TL daha ucuz.

+30 saat şuan tüm oyuncular için yetiyor insan günlük Max 16 saat pc oynar daha fazlasını geçerse aşırı tehlikeli Bluetooth özelliği aman aman önemli değil Dongle şuan yetiyor herşeye ve yanılmıyorsam PC'de oynucak.

Ağırlık 20 gram fark var ne kadar fark eder bilmem, ikisininde Miki iyi değil Barracuda biraz daha az kötü yani şuan bir HS 80/ BS V2 PRO 2023 edemez.

Arkadaş OYUN için demiş fark ettiysen belki film için falan dese fikrim degisicek.
Oyun için en önemli iki kriter görüntüleme, ses sahnesi , ses kalitesidir ve bu ikisindede LOGİTECH daha önde.
O kulaklıklar ile aradaki fiyat farkını görüyor musun HS80 falan demişsin. Zaten barracuda fiyatı kadar fiyat farkı var o kulaklıklarda. Gidip 5500TL bütçeye çıkmıyorsa arkadaş 4500 verip 1200 lira fazlaya birçok özellikten mahrum şekilde kulaklık almasını doğru bulmuyorum.

Tabi barracuda'nın o 2 kulaklığa nazaran daha da ucuz olduğunu hesaba katmak lazım.

Barracuda X g733'den 1200TL daha ucuz önerdiğin ve videoda adamın kötü dediği g535'ten ise 800TL daha ucuz.

O kulaklıklar ile aradaki fiyat farkını görüyor musun HS80 falan demişsin. Zaten barracuda fiyatı kadar fiyat farkı var o kulaklıklarda. Gidip 5500TL bütçeye çıkmıyorsa arkadaş 4500 verip 1200 lira fazlaya birçok özellikten mahrum şekilde kulaklık almasını doğru bulmuyorum.
Uzatmayın çok boş yapmışsınız attığınız linkte ürün stoklarda yok batiyorsunuz
En ucuzu 6000 'den başlıyor..
Normal Barracuda şuan 3900-4000 lerde dolaşıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240416-170234.png
    Screenshot_20240416-170234.png
    159,9 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_20240416-170128.png
    Screenshot_20240416-170128.png
    147,7 KB · Görüntüleme: 10

Geri
Yukarı