4000 TL'ye kadar 180 Hz 0.5 IPS monitör tavsiyesi

Bütçe
4000
Attığın ürün senın mı? Dandık olmasına ragmen onerıyorsun? Ürün 3K olmasına rağmen 4K'lık lınk atmıssın bu da arastırmadan onune gelen ılk monıtoru attıgın anlamına gelir ve bu da bılgın olmadıgı anlamına gelıyor. Bazı seylerı bılmıyorsan bıle pıyasa da ıyı olan markalardan ya da ıyı modellerden öner.

Bunda ise VA panel zaten önerilmiyor.
Herkes 5000 liralık atıyor ben bütçede atınca ben kötü oluyorum dislike yiyorum 4000 liraya bulun atın o zaman.

Herkes 5000 liralık atıyor ben bütçede atınca ben kötü oluyorum dislike yiyorum 4000 liraya bulun atın o zaman.

Bir yarışta falan mıyız? En ıyısını oneren kazanıyor herhalde? Attığın fiyatta daha ıyı modeller VAr ve senın attıklarına kıyasla daha ıyı ne diyelım? "hadı gonlun olsun senınkı ıyı" mi dememizi beklıyorsunuz?

Bu fiyat bandında alınacak modeller belli, 180 veya 165 Hz bandına çıkmak istiyorsanız bütçe arttırmanız lazım, IPS panel için söylüyorum. Ayrıca bu bütçe bandında ViewSonic'lere bakmayın derim panel kaliteleri diğer markalara göre daha kötü.
En tutarlı MSI 24" G2412F 180Hz 1ms (GtG) HDMI DP Adaptive-Sync FHD Rapid IPS Gaming Monitör | ITOPYA

Bu ürün olacaktır.

Benım attıgım model daha iyidir diye dusunuyorum kağıt ustunde ve ergonomı olarak.
AOC renklerı daha iyidir.

Bir yarışta falan mıyız? En ıyısını oneren kazanıyor herhalde? Attığın fiyatta daha ıyı modeller var ve senın attıklarına kıyasla daha ıyı ne diyelım? "hadı gonlun olsun senınkı ıyı" mi dememizi beklıyorsunuz?
Öyle bir şey demedim hocam görür görmez dislike atmaktan bahsediyorum iyisi varsa atın arkadaş 4200e bulmuş gayet de güzel.

Öyle bir şey demedim hocam görür görmez dislike atmaktan bahsediyorum iyisi varsa atın arkadaş 4200e bulmuş gayet de güzel.
Kötü monitörler atıyorsunuz saçma sapan. Birisi Acer atıyor ben kullandım diyor diğeri VA panel atıyor diğeri gidiyor 5 bin TL'lik monitör atıyor. Düzgün modeller önerin iki tane model önerilmiş iyi birisi AOC diğeri MSİ modeli diğerleri alınacak modeller değil.

Elektronik aletlerde overclock yapılabilmesine karşıyım çünkü ürünün ömründen gidiyor. Madem bu kadar performans verebiliyor o zaman Basic halini böyle üretselermiş niye hız aşırtması yaparak aldığım ürünü zorlayıp vadettiği Max performansı almaya çalışayım ki?

Elektronik aletlerde overclock yapılabilmesine karşıyım çünkü ürünün ömründen gidiyor. Madem bu kadar performans verebiliyor o zaman Basic halini böyle üretselermiş niye hız aşırtması yaparak aldığım ürünü zorlayıp vadettiği Max performansı almaya çalışayım ki?

R25i-30'dan bahsediyorsan zaten 30 dakika durabiliyor 180Hz'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı