4000 TL'ye kadar 180 Hz 0.5 IPS monitör tavsiyesi

Bütçe
4000
G2412 var. G2412F var.

Bir yarışta falan mıyız? En ıyısını oneren kazanıyor herhalde? Attığın fiyatta daha ıyı modeller VAr ve senın attıklarına kıyasla daha ıyı ne diyelım? "hadı gonlun olsun senınkı ıyı" mi dememizi beklıyorsunuz?

Benım attıgım model daha iyidir diye dusunuyorum kağıt ustunde ve ergonomı olarak.
AOC renklerı daha iyidir.
24G4X rezalet.

Bu fiyat bandında kaliteli 180 Hz monitör yok eğer ayarla falan düzeltilebilir ise ghosting yapan https://app.hb.biz/ZPSsiZcgHvxZ var onun dışında bu fiyata, garanti kartını kullanarak 500 TL indirimle 3900'e buna bakabilirsin. Pazarama
İlginiz ve dönüşünüz adına teşekkür ederim fakat curved tercih etmiyorum.

MSI 24" G2412F 180Hz 1ms (GtG) HDMI DP Adaptive-Sync FHD Rapid IPS Gaming Monitör | ITOPYA "çok az üzerine çıkarım"dan kastın bu meblağ olursa istediğin gibi bir monitör.
Ürün sepette 4310 TL oluyor baya iyi görünüyor. Bu monitörde deneyiminiz var mı öğrenebilir miyim? Viewsonic'in panel kalitesini MSI'a göre yermişler biraz.

Bu OC muhabbeti monitörde nasıl işliyor bilginiz varsa biraz bahsedebilir misiniz? Benim şu an kullandığım Gigabyte G24F2'de de OC ile 180 Hz oluyor fakat bazı arkadaşlar benzer başlıklar altında aktif ettiğinizde 5/10 dakika 180 Hz alırsınız sonrasında tekrar 165 Hz sabitler tarzında dönüşler yapmış.

Sen bu bütçeyle ve 180Hz isteğinle biraz hayaller alemine dalmışsın kardeşim öyle bir dünya yok :D
Aslında 4000-4500 TL bandında birçok model var. Bu bütçe standartlarında olabildiğince en iyi modeli almak istediğim için başlıkta kullanıcıların tavsiyelerini ve deneyimlerini öğrenmek istedim.

Attığım monitor pahalı denildiği için yeni önerim Dexim H238SG 23.8 180 Hz 1080p Full HD IPS panel tek eksiği 0,5 ms olması 1 ms ama yeterli.
Peki ya aynı monitörün 3K fiyatı olması? Ne yapıyorsunuz arkadasın dedıgı ozellıklerı filtreye ekleyıp arama tusuna basıp ılk cıkanımı atıyorsunuz? Alınmaz.

AOC 24G4X 23.8" 180Hz 0.5ms IPS Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com bu modele bakın. Cuma gecesınde 4K ya dusuyor düşmez ise yine de iyi fiyat.
@LightYagami @Endless Kaan @Kaan Diktaş

Bu fiyat bandında alınacak modeller belli, 180 veya 165 hz bandına çıkmak istiyorsanız bütçe arttırmanız lazım, IPS panel için söylüyorum. Ayrıca bu bütçe bandında viewsoniclere bakmayın derim panel kaliteleri diğer markalara göre daha kötü.
En tutarlı MSI 24" G2412F 180Hz 1ms (GtG) HDMI DP Adaptive-Sync FHD Rapid IPS Gaming Monitör | ITOPYA

Bu ürün olacaktır.
Dönüşünüz adına teşekkürler. Bu monitör 2 defa atılmış, benim de oldukça ilgimi çekti. Ürünle tecrübeniz var mıdır öğrenebilir miyim?

Arkadaşlar dönüşleriniz ve aktarımlarınız sonrası AOC 24G4X ve MSI G2412F arasında kaldım. Kontrol ettiğimde ne uygun fiyatlar İtopya üzerinde AOC 4600 TL, MSI ise 4310 TL olarak listelenmiş. Bu iki monitörden birini tercih edeceğim sanırım. Tecrübesi ve deneyimi olanlar varsa geridönüşlerinizi bekliyorum. İlgileriniz adına teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Ürün sepette 4310 TL oluyor bayağı iyi görünüyor. Bu monitörde deneyiminiz var mı öğrenebilir miyim? ViewSonic'in panel kalitesini MSI'a göre yermişler biraz.

Ben MSI alalı 1 hafta oldu. OC ile değil fabrikasyon 180Hz. Kendi aldığım ürün olduğu için taraflı eleştiri olmasın. Sıkıntısı yok. Ayaklarını falan kurmak çok kolay oldu. Metal ayakları olması da bayağı güzel. Tek eksiği pivot bu monitörün.

Geri
Yukarı