4000 TL'ye kadar 2.el AMD işlemci önerisi

• Konuyu başlatan Mkrp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 223
Bütçe
4000

Mkrp

Centipat
Yer
İzmir/Turkey
Daha fazla  
RAM
16GB 3200 MHZ
Anakart
GİGABYTE B450 MK
Max 4 k verebilirim o fiyat bandında 2.el işlemcilere bakacağım hangisi en iyisi olur. Ryzen 3 3100 ve RX 570 şu anki sistemim.

Direk sıfır 5600 al. İkinci el işlemci piyasası berbat. 4K TL'ye ancak 5600X alırsın oda gereksiz olur ikinci elden. Sıfır 5600 daha mantıklı olur.

Direk sıfır 5600 al. İkinci el işlemci piyasası berbat. 4K TL'ye ancak 5600X alırsın oda gereksiz olur ikinci elden. Sıfır 5600 daha mantıklı olur.

Darbogaz olmaz degilmi RX 570 ile

Son düzenleme:
Şakamatik.

Ne kadar FPS artışı alırım peki genelde CS2 Valorant LoL gibi oyunları oynuyorum monitör aldım yakın yazamanda tam verim almak istiyorum.

Asır atlayacaksınız. Tam verim alırsınız merak etmeyin. Değerlerinizde aşırı seviyede bir artış görülücek.

Asır atlayacaksınız. Tam verim alırsınız merak etmeyin. Değerlerinizde aşırı seviyede bir artış görülücek.

1 2 Gün icinde almayı düsünüyorum stok fan ile sıkıntı yasar mıyım şu anki işlemcim Max 63 falan görüyor. Bir de kıyaslamak gerekirse ne kadar FPS artısı alırım rakam olarak bir tahmin yürütebilir miyiz suankiyle Dust 2 ranked da 120 180 arası alıyorum.

1 2 Gün icinde almayı düsünüyorum stok fan ile sıkıntı yasar mıyım şu anki işlemcim Max 63 falan görüyor. Bir de kıyaslamak gerekirse ne kadar FPS artısı alırım rakam olarak bir tahmin yürütebilir miyiz suankiyle Dust 2 ranked da 120 180 arası alıyorum.

Testlerine bakabilirsiniz. Stok fan genel olarak yeterli olmuyor ancak yeterli olduğu yerlerde oluyor.

Geri
Yukarı