4000 TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
4000

Alifatih Koç

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Monitör almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremedim. 4000TL'ye kadar önerilerinizi alabilir miyim? Aklımda ViewSonic XG2405 var. ASUS TUF Gaming VG249Q var. Bunlar nasıldır kullanan varsa eğer deneyimlerini yazabilir mi? Ya da başka monitör önerisi olan varsa eğer deneyimleri ile birlikte yazabilir mi?

Arttırabilirseniz AOC arttıramazsanız Lenovo alın en mantıklı seçenekler bunlar.

hocam peki o viewsonic hakkında ne dersiniz nasıldır onun içinde herkes olumlu yorum yapıyor.

Kendime monitör ararken onu pek araştırmamıştım. Bilmiyorum. Kendime aldığım EX2510S ile TUF VG'nin paneli aşağı yukarı aynıydı oradan biliyorum ben de. Kullanıcı yorumları biraz yanıltabilir çünkü bazı alıcılar 60hz TN panel dışında monitör görmediği için anlayamayabiliyor/gözden kaçırabiliyor olumsuz ayrıntıları.

1ms modunda parlaklık çok düşüyormuş ayrıca G24-20 varken gerek yok ona.
teşekkürler hocam

Kendime monitör ararken onu pek araştırmamıştım. Bilmiyorum. Kendime aldığım EX2510S ile TUF VG'nin paneli aşağı yukarı aynıydı oradan biliyorum ben de. Kullanıcı yorumları biraz yanıltabilir çünkü bazı alıcılar 60hz TN panel dışında monitör görmediği için anlayamayabiliyor/gözden kaçırabiliyor olumsuz ayrıntıları.
haklısınız hocam bende 60hz tn panelden geçiş yapacağım o yüzden bakıyorumda sanırım tuf alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı