4000 TL'ye kadar oyuncu monitörü önerisi

Bütçe
4000
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Upgrade gelen oyunlar zamanla desteklenecek. SONY'nin DLSS benzeri bir teknolojisi var.
Ben 100Hz ve üstü,düşük ms ve 4K destekleyen monitör arıyorum 4000₺’ye kadar.Pek bulamadım ama illa bir özellik düşük oluyor.
Bütçe aralığında 4K ve yüksek frekanslarda ulaşan monitör yok.
PS5 4K 120Hz için uygun bir cihaz değil. Neredeyse çıkan ve çıkacak tüm oyunlarda 30/60 FPS alırsınz.
Hocam Genelde hem 4K hem 1ms hem de 120Hz civarı bulunmuyor tabi bu fiyata.Ancak bir özellikten feragat etmek gerekiyor.Sizce Hz önemli mi,60Hz yeterli olur mu online oyunlar için de?Veya Hz yüksek olup ms 5-6 seviyelerinde olan monitörlere mi bakmalıyım,hangisi önemli?

Son düzenleme:
@RE_YNN 4K 60Hz yeterli olur ve iyi bir deneyim yaşatır size. PS5 için de gayet yeterli.
Tepkime süresine o kadar da dikkat etmenize gerek yok. Ne de olsa CS atmayacaksınız.

TUF serisinden bir monitör önermem ve PS5 için 2K desteği yok. EW3270U'yu alın geçin işte.
Hocam peki son olarak bu fiyatlara 4K TV de alabilirim.Hem PS5 için hem de film,dizi izleyebilmek için bunu önerir misiniz,yoksa oyun için monitör şart mıdır?Şimdiden teşekkür ederim:

Hocam peki son olarak bu fiyatlara 4K TV de alabilirim.Hem PS5 için hem de film,dizi izleyebilmek için bunu önerir misiniz,yoksa oyun için monitör şart mıdır?Şimdiden teşekkür ederim:
Büyük ekran seviyorsanız TV, sevmiyorsanız monitör. Farketmez durumu için Ambilight olduğundan TV.

Ancak tüm 4K TV’ler 50Hz destekliyor hep.PS5 için en az 60Hz gerekmez mi hocam.Aradım ama hiç 60Hz de yok
Arada pek fark olmaz ve 50Hz TV'ler daha çok bölgeye ulaşması için 60Hz de destekliyor.

Geri
Yukarı