4000 TL'ye kadar oyuncu monitörü önerisi

omer045

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar en fazla 4000 TL bütçem var bir oyuncu monitörü alacağım. IPS panel falan bu konulardan pek anlamıyorum, ağırlıklı oynadığım oyun Valorant ve monitörü laptopa bağlayıp kullanacağım (laptopta mini DisplayPort var) ve istediğim özelliklerden en önemlisi 165Hz olması, bana Valorant için iyi bir paneli olan ve 165Hz olan bir monitör önerirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu site güvenilir midir daha önce hiç buradan bir şey almadım.

Evet güvenilirdir. Arayıp konuşabilir, mail atabilirsin. Bir şirket zaten. Forumda onlarca konusu var istersen bakabilirsin.
Zaten bu monitörü bu firma satıyor.

Bu markanın bir monitöründen daha buldum daha ucuz ve Curved sizin attığınız ile bunun arasındaki farklar nedir? Dell S2422hg 23.6"165hz 1 ms (Hdmı +Display) Curved Gaming Monitör Fiyatı - Trendyol

Peki aynı fiyatlara ASUS modellerde görmüştüm ASUS'un ve Dell'in farkı nedir biliyor musunuz? Örnek olarak: ASUS TUF Gaming VG247Q1A 23.8

Dell her yönüyle daha önde. Renk gamutu olarak, renk kalitesi olarak, panel kalitesi, az kronik sorunlar vs örnekler bitmez. Monitör sektöründe Dell önde bir marka.
ASUS'da önce fakat her modelde değil. ROG serisi mesela ASUS'un mükemmeldir.

Dell her yönüyle daha önde. Renk gamutu olarak, renk kalitesi olarak, panel kalitesi, az kronik sorunlar vs örnekler bitmez. Monitör sektöründe Dell önde bir marka.
ASUS'da önce fakat her modelde değil. ROG serisi mesela ASUS'un mükemmeldir.

Trend yoldan alacağım çünkü yanında minidisplaypor to DisplayPort kablosu ve klavye alacağım hepsi birlikte ama Dell'in sadece betaplus satıcısı var ve sanırım betaplus güvenilir değilmiş ne yapmam lazım sizce?

Trend yoldan alacağım çünkü yanında minidisplaypor to DisplayPort kablosu ve klavye alacağım hepsi birlikte ama Dell'in sadece betaplus satıcısı var ve sanırım betaplus güvenilir değilmiş ne yapmam lazım sizce?

Aslına bakarsan bende monitörümü 2 yıl önce Betaplus'tan aldım. O yıllarda çok araştırmacı değildim. Bu biraz şans işi. Memnun olanda var olmayanda.

Geri
Yukarı