4000 TL'ye kasa onerisi

remmshain

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi sosyaller.

4000 TL civarinda iyi hava akisi olan, RTX 3070'in rahatça icine sigabildigi bir kasa ariyorum.
Aklimda Lian Li lancool 216 vardi ancak stoku Türkiye'de bitmis. Lian Li lancool 2 dusunuyorum. Onerilere acigim.

Not: Ayni anda islemci sogutucu da bakiyorum. 2000 - 2500 TL civarinda onerisi olan varsa onu da yazabilir.

Ben de benzer bütçe ile kasa arıyorum. Gpu, AIO coolerların hepsini desteklerin, hava akışı iyi olsun ve kablolaması kolay olsun istiyorum.

Bu kasa gözüme çarptı. Lancool 216 ile yarışan bir kasa. Kullananların yorumlarını alabilir miyim?

@remmshain, işlemciniz nedir? 5800X3D için bunu kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim. Kule tipi soğutucular içerisinde üst seviye F/P ürünü diyebilirim.

Soğutucu ürünlerin Tier karşılaştırmasını şuradan görebilirsiniz:

Ben de benzer bütçe ile kasa arıyorum. Gpu, AIO coolerların hepsini desteklerin, hava akışı iyi olsun ve kablolaması kolay olsun istiyorum.

Bu kasa gözüme çarptı. Lancool 216 ile yarışan bir kasa. Kullananların yorumlarını alabilir miyim?

@remmshain, işlemciniz nedir? 5800X3D için bunu kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim. Kule tipi soğutucular içerisinde üst seviye F/P ürünü diyebilirim.

Soğutucu ürünlerin Tier karşılaştırmasını şuradan görebilirsiniz:

Sogutucu olarak Deepcool AK620 dusunuyorum. Attiginiz Tier List'te ayni siralamadalar. Ve baktigim uzere 3 desibel fazla sesi olmasina ragmen 2 derece farkla air flowu daha iyi seviyede.

Kasa olarakta Phanteks P600s dusunuyorum.
Yorumunuzu bekliyorum.

Bu kasada %50 indirimle baya F/P oluyor. Yorumlar nasıl acaba?

Sogutucu olarak Deepcool AK620 dusunuyorum. Attiginiz Tier List'te ayni siralamadalar. Ve baktigim uzere 3 desibel fazla sesi olmasina ragmen 2 derece farkla air flowu daha iyi seviyede.

Kasa olarakta Phanteks P600s dusunuyorum.
Yorumunuzu bekliyorum.
AK620 ile arasında 500 TL fark var gördüğüm kadarıyla. Bence aradaki fiyat farkına değmez. Tercih meselesi.

Güzel kasadır.

Bu kasada %50 indirimle baya F/P oluyor. Yorumlar nasıl acaba?

AK620 ile arasında 500 TL fark var gördüğüm kadarıyla. Bence aradaki fiyat farkına değmez. Tercih meselesi.

Kasalar güzel ancak ben ileriye dönük yapmak istediğim için hem büyük hem de içerik olarak zengin olmasını istiyorum. O yüzden P600s üzerinden yürüyeceğim muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı