4000 TL'ye LG 4K Smart TV önerisi

AYYILDIZ TİM

Kilopat
Yer
NİĞDE
Daha fazla  
Meslek
PÖH
Merhaba canlar. Dediğim gibi 4000 TL'ye kadar LG 4K Ultra HD Smart TV önerir misiniz? Fiyat 4300 TL'ye kadar esneyebilir.

Dipnot: Bu fiyat bandında başka marka önerebilirsiniz. Benim amacım kaliteli aldığımda pişman olmak istemiyorum ve uzun yıllar TV almamak istiyorum. Teşekkür ederim 🤗

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultra HD den fazlası 😎

Bu model baya iyiymiş. Ayrıca fiyatı da özelliklerine göre gayet uygun. OLED ekeanlı olanlarından uzak dursunda.

Hocam 4K'ya o kadar para vermeyin bence. 4K yayını Türkiye'de çok az. İnternetiniz ne kadar iyi bilmiyorum. 4K video açma şansı düşük. Sadece 4K özelliği için, ekstra çok para bindiriyorlar. Bizde de LG 4K televizyon var. 2 yıl önce 3.600 TL para verdik. 4K yayın olmadığı için bir şeye yaramadı. Sizde böyle bir hataya düşmeyin.

Ultra HD den fazlası 😎
LG 55UK6470PLC tv mi sizin önerdiğiniz mi daha iyi bilemedim açıkçası.
Kafamı karıştıran durum Üretim yılları UK 6470 modelinin üretim tarihi 2018
Sizin önerdiğiniz model ise 2016 fazla tv den anlamam ustam da kafam karıştı
Sizce hangisi özellik ve ekran teknolojisi bakımından ön plana çıkıyor?
Ve siz olsanız hangisini alırsınız?🙂
Hocam 4K'ya o kadar para vermeyin bence. 4K yayını Türkiye'de çok az. İnternetiniz ne kadar iyi bilmiyorum. 4K video açma şansı düşük. Sadece 4K özelliği için, ekstra çok para bindiriyorlar. Bizde de LG 4K televizyon var. 2 yıl önce 3.600 TL para verdik. 4K yayın olmadığı için bir şeye yaramadı. Sizde böyle bir hataya düşmeyin.

4K istememin sebebi belgesel film vb. seçenekleri izlemek. Türk Telekom 16 Mbit bulunuyor TV'yi aldıktan sonra 24 Mbit'e yükseltme yapacağım.
4K olmayıp bütçemin üst sınırına kadar TV öneriniz var mıdır?

Son düzenleme:
LG 55UK6470PLC tv mi sizin önerdiğiniz mi daha iyi bilemedim açıkçası.
Kafamı karıştıran durum Üretim yılları UK 6470 modelinin üretim tarihi 2018
Sizin önerdiğiniz model ise 2016 fazla tv den anlamam ustam da kafam karıştı
Sizce hangisi özellik ve ekran teknolojisi bakımından ön plana çıkıyor?
Ve siz olsanız hangisini alırsınız?🙂

4K istememin sebebi belgesel film vb. seçenekleri izlemek. Türk Telekom 16 Mbit bulunuyor TV'yi aldıktan sonra 24 Mbit'e yükseltme yapacağım.
4K olmayıp bütçemin üst sınırına kadar TV öneriniz var mıdır?
Hocam karar sizin . Bence dediğinizi alın daha güncel. Görüntü kalitesi olarak dedim önde. Ama 4k kullanmadığınız sürece farkı anlamazsınız. Ben oturma odasında kullanıyorum 20 metrekare. İşimi görüyor.

Linkini attığım hocam.
Hocam sizi de yoruyorum son bir sorum olacaktı.
Direc-t led mi iyidir yoksa Edge led mi iyidir bunların hangisi iyi olduğunu anlayamadım fazla video da bulamadım.
2 Adet tv arasında kaldım
1. Bu tv edge led kullanıyor LG 49SM8200PLA 49'' 123 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Fiyatı

2. Bu tv ise drec-t led kullanıyor.

Hocam sizi de yoruyorum son bir sorum olacaktı.
Direc-t led mi iyidir yoksa Edge led mi iyidir bunların hangisi iyi olduğunu anlayamadım fazla video da bulamadım.
2 Adet tv arasında kaldım
1. Bu tv edge led kullanıyor LG 49SM8200PLA 49'' 123 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Fiyatı

2. Bu tv ise drec-t led kullanıyor.
Estağfurullah hocam . Aydınlatma şekilleri farklı şu konuda ona açıklık getiriyor.
Aşağı yukarı pek farkları yok hocam dediklerinizin . Benim kullandığım çözünürlük bakımından daha iyi onlara göre ama güncelleme desteği çok yok . Yenilere yönelmek daha mantıklı o açıdan. YouTube vs. kullanıyor iseniz. Televizyon içinde hdr , spor , resim , canlı , film , gibi ekran seçeneğiyle geldikleri için pek fark etmez . Bence üstteki daha iyi estetik açısından. Kullanıcı yorumlarını inceleyin. Ona göre karar alın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı