4000 TL'ye monitör önerisi

Al geç bu bütçede daha iyisi yok.

Ne tür oyunlar oynuyorsun CS:GO ise 144 Hz'ye bak hikayeli ise 27 inç 75 Hz yeter.
75Hz hiç bir oyun için iyi değil. 27 inç alıp fhd alsa görüntü çamurlaşır birde 75Hz olursa görüntünün içine iyice... anladın sen.

Ne tür oyunlar oynuyorsun CS:GO ise 144 Hz'ye bak hikayeli ise 27 inç 75 Hz yeter.

Şu devirde 4000TL bütçe ile yeni monitör alınıyorsa ve kullanım amacı oyun ise asla ama asla 75Hz alınmaz. Üstteki arkadaşın dediği gibi 27inç FHD de kullanılmasını önermiyorum ben.

Bu monitörü de anca internet kafe açıyorsan düşük masrafla müşterilerin gözünü boyamak için alırsın. Kendini kazıklarsın öbür türlü.

Şu devirde 4000TL bütçe ile yeni monitör alınıyorsa ve kullanım amacı oyun ise asla ama asla 75Hz alınmaz. Üstteki arkadaşın dediği gibi 27inç FHD de kullanılmasını önermiyorum ben.

Bu monitörü de anca internet kafe açıyorsan düşük masrafla müşterilerin gözünü boyamak için alırsın. Kendini kazıklarsın öbür türlü.

Arkadaş internet kafe işletiyor da sanki laf yapıyor burada bu cihaz internet Kafe'ye gitmez.

Teşekkürler

Hocam buna baktım taksit yapıyor ancak üzerine fark koyuyor bu ürün nasıl peşin fiyatına 3 taksit varmış

Son düzenleme:
Teşekkürler

Hocam buna baktım taksit yapıyor ancak üzerine fark koyuyor bu ürün nasıl peşin fiyatına 3 taksit varmış

Belli bankalar için geçerlidir. Hangi kartı kullanıyorsunuz?

2 tane karttan denedim TEB ve Halkbank TEB de hiç taksit yapmadı Halkbank'da üzerine fark aldı

Ekran görüntüsü 2024-02-17 214726.png

Geri
Yukarı