4000 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
4000
Lenovo Legion R25ı-30 67b7gacbtk 24.5 hocam o zaman önerim şu: Teknosa mağazasına gidin 1K peşin verin kalanını kredi kartına taksit vs. artık size kalmış o. Monster, Casper ve Gamepower gibi markaların panelleri gerçekten leş oluyor, almışken en azından güzel bir panele sahip monitör alın derim.

Forum yine gerçekten çok komik bir hal almış. Aynı paneli kullanan 3 markayı şu ondan daha kaliteli diye kıyaslayanlar tavsiye veriyor. Allah yardımcınız olsun hocam.

Aynı panelden kastınız nedir? Her IPS paneli aynı olarak görüyorsanız bu sizin sorununuz.
Dediğimi anlamamışsınız ama onuda açıklayayım. Kıyasladığınız markaların yedek parçalarına bakarak panellerin ortak üretim olduğunu hatta bunlara Rampage markasınında dahil olduğunu çok rahat görebilirsiniz. Bu fiyat bantlarında değişen tek şey monitörün tasarımı markanın sunduğu avantajlardır. Sorununuzda başarılar.

Dediğimi anlamamışsınız ama onu da açıklayayım. Kıyasladığınız markaların yedek parçalarına bakarak panellerin ortak üretim olduğunu hatta bunlara Rampage markasınında dahil olduğunu çok rahat görebilirsiniz. Bu fiyat bantlarında değişen tek şey monitörün tasarımı markanın sunduğu avantajlardır. Sorununuzda başarılar.
Bu fiyatta dediği için benzer monitörler olması normal bir şey değil mi zaten?

Bu fiyatta dediği için benzer monitörler olması normal bir şey değil mi zaten?
Hocam sorun o mu sizce, mesajları mı okumuyorsunuz? 😂😂 Bizim tartıştığımız konu ne önce onu inceleyin isterseniz. Markalar arasında Aryond'a leş denip aynı paneli kullanan Legion'u övmek. Umarım anlamışsınızdır.

Forum yine gerçekten çok komik bir hal almış. Aynı paneli kullanan 3 markayı şu ondan daha kaliteli diye kıyaslayanlar tavsiye veriyor. Allah yardımcınız olsun hocam.

Aynı paneli kullanıyor diye performansları veya ömürleri aynı olacak diye bir şey yok, markanın sunduğu garanti, panele bağlı olan devre kartından tut kondansatörüne kadar farklılık olabilir ve bunlar monitörün ömrünü belirleyen etkenler. Game Booster 2428ff modeliyle ViewSonic XG2431 aynı performansı, aynı güvenceyi mı veriyor sırf panelleri aynı diye? (ikisi de BOE üretim panellerdi diye hatırlıyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı