4000 TL'ye sistem aldım kaç yıl gider?

Arkadaşlar ben render falan hiç işim olmaz. Oyun oynarım nette gezinirim, ayrıca Intel'in işlemcileri çok pahalı Intel alınca SSD'ye para kalmıyor ankartı da pahalı oradan da gidiyor. Ben AMD alıp ekran kartını da anakarta uyumlu olsun diye aldım ileride başka bir AMD ekran kartı alırsam anakart crossfire destekliyor SLI desteklemiyor. Sabit diskim var 1 TB, ayrıca monitörlü dikkatinizi çekerim. Recep abinin GTA 5 için sistem toplama videosundan siz bana yorum yapıyorsunuz ama monitör çıkarttğımızda 3700 tl oluyor ve bu fiyata Intel toplarsak sistem performans düşüyor. SSD olmuyor falan haliyle, siz bir 4000 TL'ye Intel sistem toplayın monitörlü halde bir de biz görelim

Allah için anlayan biri konuşsun kanser olacağım bu sitede. Adamlar bir de haklı olduğunu söylüyor.

Buyur.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    48,1 KB · Görüntüleme: 427
Fiyat olarak 4 sene ama sistem olarak 4 sene gidersin diyemeyeceğim ama medium oynarsın yahu

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI R9 290X yerine PCS+ alsaydınız daha iyi olurdu. Ayrıca sistemi o bütçeyle intel işlemci almanız hem geleceğe yönelik hem daha performanslı olurdu.

Arkadaşın topladığı sistem çok güzel. İsterseniz monitörden kısıp işlemciyi i7 bile yapabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…