4000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
4000
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ucu ucuna bütçe yetiyor SSD ayrıdan alın.
İşlemci Ryzen 5 3400G yapın.
Anakart BIOSTAR B450 mh yapın.
Belleğin (RAM) yanında 1 yazıyor onu 2 yapın.
Depolamayı boş bırakıp Samsung 870 EVO alın iyi günler.

Bunu alın derim.

Ucu ucuna bütçe yetiyor SSD ayrıdan alın.
İşlemci Ryzen 5 3400G yapın.
Anakart BIOSTAR B450 mh yapın.
Belleğin (RAM) yanında 1 yazıyor onu 2 yapın.
Depolamayı boş bırakıp Samsung 870 EVO alın iyi günler.

Teşekkürler hocam bu mantıklıymış.

1.527 TL
579 TL
393 TL (2x)
489 TL
508 TL
452 TL

Bende kısa bir zaman sonra bu sistemi almayı düşünüyorum. 4.341 TL'ye alabilirsin şuanda. Yorumlara ve değerlendirmelere açıktır.

Son düzenleme:
1.527 TL
579 TL
349 TL (2X)
489 TL
508 TL
452 TL

Bende kısa bir zaman sonra bu sistemi almayı düşünüyorum. 4.253 TL'ye alabilirsin şu anda. yorumlara ve değerlendirmelere açıktır.

Hocam sağ olun ama toplandı zaten geç kaldınız.
Bir de Viper Steel RAM'ler AMD ile uyumlu değil hatta bende böyle bir şey toplamıştım eskiden oradan biliyorum.

l
579 TL
349 TL (2X)
489 TL
508 TL
452 TL

Bende kısa bir zaman sonra bu sistemi almayı düşünüyorum. 4.253 TL'ye alabilirsin şu anda. yorumlara ve değerlendirmelere açıktır.

Evet hocam bu da iyiymiş ama ben montajı yapamam muhtemelen hazır sistem olması daha iyi benim için.

Geri
Yukarı