4000 TL'ye Vatan Bilgisayar'dan Sistem Toplama

Gamer10

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'da önerebileceğiniz hazır sistemler var mı? 3000-4000 TL arasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD RYZEN 3 1300X - ZOTAC ZT-P10510B-10L - GIGABYTE GA-AB350M-DS2 - KINGSTON 8GB Bu sisteme bir bak derim.Yakın bir geçmişte bir benzerini arkadaşım topladı gayet memnun.Ama acelen yoksa bir 6-7 ay daha bekle derim çünkü Nvidia yeni nesil kartlarını çıkaracak.
Öncelikle teşekkür ederim dostum , Ryzen 3 iyi mi pek bir fikrim yok hani nasıl diyeyim i3 gibi biliyorum şu anda güncel oyunları oynatır mı ve ne kadar götürür bi yardımcı olur musun ?

Öncelikle teşekkür ederim dostum , Ryzen 3 iyi mi pek bir fikrim yok hani nasıl diyeyim i3 gibi biliyorum şu anda güncel oyunları oynatır mı ve ne kadar götürür bi yardımcı olur musun ?
Sakın o pc yi alma o kasa ve psu piyasanin en kotuleri o pcyi alirsan o psu bi tarafinda patlar forumlardan arastur gor ayrica o arkadasin arkadasi almis geçmis olsun arkadasinada o psuyu degismesse butun sistem çop sistemi yazayim vatanin sitesinden topla
Ekran kartı:Gtx 1050 ti
Islemci:Ryzen 3 2200g
Anakart:Gigabyte B350
Ram:Gskill 2400mhz 16gb ram
Hdd:Toshiba P300
Psu:Vatanda yok galiba fsp yada silverstone 500w 80+ psu kasada sana kalmis

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı