40000-45000 TL Arası Otomobil Tavsiyesi

CoLdWin

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Bu fiyat aralığında araçlara bakıyorum. Birazcık yardıma ihtiyacım var. Şahsen aklımda Aveo vardı, ama birazda tedirginim araç için. Aile arabası arıyorum. 5 kişilik ailem var senede 1 kere memlekete gidip geliyoruz. Bu yüzden bagaj vs benim için önemli. Dizel ve manuel ya da otomatik bir araç bakıyorum. Sizinde tavsiyelerinizi dinlemek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlara göz atabilirsin:

88 Binde Aveo var. Şuan ona odaklandım. Galiba Aveo'da karar vereceğim. Ama hala bakıyorum.

Araçtan beklentinizi karşılayacak araç aslında Citroen C5 ama düşük KM zor bulunur. Sizin şimdilik işinizi görecek araç Linea olacaktır. Aveo bagaj küçük.
Araça baktım. Bagaj yeterli seviyede 500-510 LT bagajı var. Öyle devamlı araba alıp satayım bir üst model alayım düşüncesinde değilim zaten. Alıp devamlı kullanacağım. Ve evet c5 düşük km bulmak çok zor. Bulsan bile kaput ya değişik yada boyalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı