40000 TL laptop önerisi

O fiyata 4070 var.
4060 ve 4070 arası ahım şahım bir fark yok. Sırf 4070 alacağım diye kısıtlı bir cihaz almak mantıklı olmaz. Limit oyunlarda pek fark yaratmaz fakat render işlerinde çok fark yaratacaktır. Bu bütçeye en mantıklı cihaz Nitro 16. Eğer bütçe çıkarsa ROG STRIX G16 da öneririm.

5-10 fps fazla almak için Victus almaya değmez.

Güzel cihaz.

Alternatif olarak bunları da önerebilirim.

4060 ve 4070 arası ahım şahım bir fark yok. Sırf 4070 alacağım diye kısıtlı bir cihaz almak mantıklı olmaz. Limit oyunlarda pek fark yaratmaz fakat render işlerinde çok fark yaratacaktır. Bu bütçeye en mantıklı cihaz Nitro 16. Eğer bütçe çıkarsa ROG STRIX G16 da öneririm.

5-10 fps fazla almak için Victus almaya değmez.
3 Gün önce 45k idi 4060 rog o zaman ona karar vermiştim ama şuan 49k dan aşağı yok 🥲.
Ben limit ve ekran kalitesinden dolayı victustan vazgeçmiştim ama siz oyunlarda pek fark yaratmaz demişsiniz ve ben yalnızca oyun için alacağım pc yi. Bu durumda 4070 victus almak mantıklı olur mu ?

3 gün önce 45k idi 4060 ROG o zaman ona karar vermiştim ama şu an 49kdan aşağı yok 🥲.
Ben limit ve ekran kalitesinden dolayı Victus'tan vazgeçmiştim ama siz oyunlarda pek fark yaratmaz demişsiniz ve ben yalnızca oyun için alacağım PC'yi. Bu durumda 4070 Victus almak mantıklı olur mu?

Hocam ben Victus önermem limitten kaybetmese malzeme kalitesinden kaybedecek. Ondan da kaybetmese soğutmadan kaybedecek. Nitro 16 çok daha iyi Victus'dan.

ROG STRIX G16 Bir kere daha olmuştu böyle ama sonra hepsiburada 45K ya satmaya başladı. Yine öyle bir indirim falan gelebilir belki. Belki de daha da pahalanır. Bunun bilincinde olun ki pişman olmayın.

İllede HP alırım Acer almam diyorsanız da Omen falan bakın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı