40000 TL oyuncu laptopu önerisi

Bütçe
40000

PatatoTomato

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

PS5'imi ve şu anki laptopumu satıp, yaklaşık 40.000 TL değerinde bir oyuncu laptopu almak istiyorum. Neden böyle bir şey düşündüğümü de anlatayım.

Hem hikayeli oyunları hem de Online FPS oyunlarını daha iyi oynayabilmek için güçlü bir cihaza ihtiyacım var. Yeni almayı düşündüğüm oyuncu laptopu, oyun performansımı ciddi anlamda artıracak. Daha hızlı ve akıcı bir oyun deneyimi yaşayabileceğim. Son zamanlarda PS oynamayı bırakıp sürekli arkadaşlarıma Valorant girmeye başladık. Mevcut bilgisayarım maximum 100 FPS veriyor, 90 FPS civarında oynuyorum. Eğer güzel bir laptop alabilirsem hem PS'de oynadığım oyunları oynayabilirim, hem de Valorant'tan mahrum kalmam.

Ayrıca, bu laptopu üniversitede ve okul işlerimde de kullanacağım. Hem derslerimde işime yarayacak hem de oyun oynayabileceğim taşınabilir bir cihaz olacak. Yani her yerde kullanabileceğim ve işlerimi halledebileceğim bir laptop olacak.

Bu laptopu Almanya'dan getirtebilme imkanım da var. Almanya'da daha fazla seçenek ve belki biraz daha uygun fiyatlar bulabilirim. Bu da kararımın bir diğer nedeni.

Bu konuda ne düşündüğünüzü merak ediyorum ve desteklerinizi bekliyorum. Yardımcı olabileceğiniz herhangi bir şey varsa, çok sevinirim.

Teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum işletim sistemi Ubuntu onun dışında çok sağlam PC.
Ayrıca değiştirebilirsin sistemini bu fiyata muazzam şahsen.
Aynısının Windows hali 50k değmez.

İster Windows yap ister Ubuntu kalsın ki Ubuntu Linux + Windows gibi ama sağlam.

Şu zamana kadar hiç Windows dışı bir işletim sistemi kullanmadım. Yabancılık çeker miyim veya işlerime engel olacak bir yapısı var mı? Linux'da oyun oynayamamak gibi falan.

Dostum işletim sistemi Ubuntu onun dışında çok sağlam PC.
Ayrıca değiştirebilirsin sistemini bu fiyata muazzam şahsen.
Aynısının Windows hali 50k değmez.

İster Windows yap ister Ubuntu kalsın ki Ubuntu Linux + Windows gibi ama sağlam.

Hocam ayrıca Gaming Gen'de 37K'ya buldum güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır hocam teşekkür ediyorum. Almanya'dan ucuza getirme gibi bir şansım var mıdır bu laptop?

Alabileceğiniz sitelere bakmak lazım, genelde fiyatlar arasında uçuk farklar olmuyordu diye hatırlıyorum ben ama Tax Free vs. alma imkanınız da varsa Almanya'dan getirmek daha iyi olabilir.

Alabileceğiniz sitelere bakmak lazım, genelde fiyatlar arasında uçuk farklar olmuyordu diye hatırlıyorum ben ama Tax Free vs. alma imkanınız da varsa Almanya'dan getirmek daha iyi olabilir.

detected şu laptop Acer Nitro 15 modeli sanırım değil mi?

Bildiğiniz siteler mevcut mudur?

Geri
Yukarı