40000 TL'ye kadar MUX Switch Max-P laptop önerisi

Bütçe
40000

ccanayakin07

Femtopat
Daha fazla  
4000 serisi ekran kartlarını bekleyin. 4060 muhtemelen 3070 Ti'dan falan çok daha güçlü olacak.
Laptoplarda kullanılan kartlar masaüstüne göre çok daha az performans verdiği göze alarak açıkçası laptop için çok ta önemli değil

Laptoplarda kullanılan kartlar masaüstüne göre çok daha az performans verdiği göze alarak açıkçası laptop için çok ta önemli değil
Yanlış yazdım çok da

4000 serisi ekran kartlarını bekleyin. 4060 muhtemelen 3070 Ti'dan falan çok daha güçlü olacak.

Hocam ASUS' un sitesinde modeller yüklenmiş fakat henüz satın alınamıyor. Sizce ne zaman satışa çıkar? Öngürünüz nedir?

Öneriden ziyade bu laptop hakkında ki yorumlarınızı merak ediyorum, bunun hakkında detaylı bulamadım ama Legion serisinin hepsinde MUX Switch var diye bilgi aldım Lenovo Legion5 82RB00DCTX i7-12700H 16GB 512GB RTX3070 8GB 15.6 Free DOS En Uygun Fiyata GarajOnline'da | Hafta içi 16:00'ya Kadar Aynı Gün Kargo, Depo Teslim Seçeneği ve Taksit Avantajları
pro olsaydı güzel fiyat. Ama ne yazık ki düz legion..

Yanlış yazdım çok da
Bilginiz yok yorum yazmayın bence.

Hocam ASUS'un sitesinde modeller yüklenmiş fakat henüz satın alınamıyor. Sizce ne zaman satışa çıkar? Öngürünüz nedir?

Pro olsaydı güzel fiyat. Ama ne yazık ki düz Legion.

4000 serisi ekran kartlı laptoplar şubat ayında satışa çıkacak ancak TR'ye ne zaman gelir orası belli olmaz. Yine de beklemeyr değer, 3000 serisi ile 4000 serisi arasında dağlar kadar fark var ve bunların başında DLSS 3.0 geliyor.

Hocam ASUS'un sitesinde modeller yüklenmiş fakat henüz satın alınamıyor. Sizce ne zaman satışa çıkar? Öngürünüz nedir?

Pro olsaydı güzel fiyat. Ama ne yazık ki düz Legion.

4000 serisi ekran kartlı laptoplar şubat ayında satışa çıkacak ancak TR'ye ne zaman gelir orası belli olmaz. Yine de beklemeyr değer, 3000 serisi ile 4000 serisi arasında dağlar kadar fark var ve bunların başında DLSS 3.0 geliyor.

40 serisi ekran kartları icin benchmark yayinlama yasağı var, şubat ayında aletler satilmaya baslayinca düşer benchmark degerleri piyasaya. Sızdırılan benchmarklar öyle çok iç açıcı gözükmüyor. 40 serisi ham güç olarak da kağıt üstünde çok üstün gözükmüyor. O yüzden bence 3070, 3070ti modeller fiyat makul ise alınabilir. Linkini attığınız legion gayet güzel, şu an 3070 ve 3070ti icin en alınası aletler legion 5ler. Ben piyasayi cok bilmiyorum, bizde de kur artışı dengesiz malum. Yeni kartlar piyasaya düşünce bunların fiyatı düşer belki, ama kur yüzünden artış da olabilir. Olabildigince taksitli almak mantıklı olabilir. Ben artacağını düşünerek Rog Strix aldim, beklemedim.

Bilginiz yok yorum yazmayın bence.

Fikrimi belirttim niye atarlandınız?

40 serisi ekran kartları icin benchmark yayinlama yasağı var, şubat ayında aletler satilmaya baslayinca düşer benchmark degerleri piyasaya. Sızdırılan benchmarklar öyle çok iç açıcı gözükmüyor. 40 serisi ham güç olarak da kağıt üstünde çok üstün gözükmüyor. O yüzden bence 3070, 3070 Ti modeller fiyat makul ise alınabilir. Linkini attığınız Legion gayet güzel, şu an 3070 ve 3070 Ti icin en alınası aletler Legion 5'ler. Ben piyasayi cok bilmiyorum, bizde de kur artışı dengesiz malum. Yeni kartlar piyasaya düşünce bunların fiyatı düşer belki, ama kur yüzünden artış da olabilir. Olabildigince taksitli almak mantıklı olabilir. Ben artacağını düşünerek ROG STRIX aldim, beklemedim.

Hangi ROG modelini aldınız. Tam model kodu yazar mısın ve memnun musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı