4000D kasaya Arctic Liquid Freezer II - 280mm takılır mı?

CikiBavyer

Kilopat
Daha fazla  
Arctic LF II 280mm sıvı soğutucu aldım ancak kasama sığmıyor, yeni bir kasa almayı planlıyorum üst tarafa 280mmlik desteği olduğunu gördüm ancak benim RAM'ler biraz yüksek profilli tecrübeleri olan aktarabilirse sevinirim. XPG Spectrix D60G RAM'leri kullanıyorum. veya maksimum 2.500 TL ye kadar kasa önerebilirseniz sevinirm.

4000D'de düşük profil RAM'ler kullanırsan LF-280 sığıyor ancak elindeki RAM düşük profil değil, muhtemelen sığmaz. 280mm biraz gıcık bir radyatör boyutu, çoğu kasa 280mm radyatörü düşünmüyor çünkü kasa üretirken.

P500A bakabilirsin.

4000D'de düşük profil RAM'ler kullanırsan LF-280 sığıyor ancak elindeki RAM düşük profil değil, muhtemelen sığmaz. 280mm biraz gıcık bir radyatör boyutu, çoğu kasa 280mm radyatörü düşünmüyor çünkü kasa üretirken.

P500A bakabilirsin.
Öncelikle tavsiye için teşekkürler. Bu kasanın boyutu 4000D den bir tık büyük 4000D'ye daha yakın bir tavsiyeniz var mı? Birde şunu sormak istiyorum 4000D Amazon'da satılıyor ürünü denemek için satın alsam mı acaba Amazon iade konusunda esnek diye düşünüyorum sizce değer mi?

Öncelikle tavsiye için teşekkürler. Bu kasanın boyutu 4000D den bir tık büyük 4000D'ye daha yakın bir tavsiyeniz var mı?
4000D, alternatiflerine nazaran daha geniş kalıyor.
Şunu sormak istiyorum 4000D Amazon'da satılıyor ürünü denemek için satın alsam mı acaba Amazon iade konusunda esnek diye düşünüyorum sizce değer mi?
Denemek için alabilirsin tabii.

4000D, alternatiflerine nazaran daha geniş kalıyor.

Denemek için alabilirsin tabii.
4000D'yi Amazon üzerinden satın aldım umarım uyumluluk sağlar en kötü iade sağlarım peki TD500 Mesh hakkında düşünceleriniz nedir? Eğer 4000D uymazsa iade sürecini başlatıp Vatandan TD500 Mesh almayı düşünüyorum çünkü sıvı soğutucumu en erken 1 gün içerisinde yeni bir kasaya geçmem gerekiyor.

4000D'yi Amazon üzerinden satın aldım umarım uyumluluk sağlar en kötü iade sağlarım peki TD500 Mesh hakkında düşünceleriniz nedir? Eğer 4000D uymazsa iade sürecini başlatıp Vatan'dan TD500 Mesh almayı düşünüyorum çünkü sıvı soğutucumu en erken 1 gün içerisinde yeni bir kasaya geçmem gerekiyor.
TD500 Mesh'in üste 280mm desteği yok resmi olarak.

Geri
Yukarı