4000TL bütçe fiyat performans oyun monitör önerisi

Bence tercih etmeyin hocam. Benim önerdiğim monitörü inceleyin hoşunuza gidebilir. Kendim kullanıyorum.
Benim de hoşuma gitti tek kafama takılan alt ayağı sanki biraz büyük gibi geldi youtube inceleme videosuna bakıyorum teşekkürler.

@Bertolacci hocam son olarak önerdiğiniz monitörden kablo cıkıyor mu? Okuduğum kadarı ile çoğu marka kablosuz yolluyormuş.

Benim de hoşuma gitti tek kafama takılan alt ayağı sanki biraz büyük gibi geldi YouTube inceleme videosuna bakıyorum teşekkürler.

Ayaklığı büyük bu arada hocam. Masanız enine 60 cm ve üstüyse sorun yaratmaz.

Hocam son olarak önerdiğiniz monitörden kablo cıkıyor mu? Okuduğum kadarı ile çoğu marka kablosuz yolluyormuş.

Ben Hepsiburada üzerinden almıştım. Bana HDMI ve güç kablosu çıktı. Verdikleri HDMI ile 144 Hz alabiliyorum.

Ben Hepsiburada üzerinden almıştım. Bana HDMI ve güç kablosu çıktı. Verdikleri HDMI ile 144 Hz alabiliyorum.
çok teşekkürler.

dostum selamlar ürün elime geldi fakat monitörün boyunu düşürmek istediğimde yay engel oluyor çözemedim tam olarak. kendini hep yukarıya kaldırmaya calısıyor mekanizma

çok teşekkürler.

dostum selamlar ürün elime geldi fakat monitörün boyunu düşürmek istediğimde yay engel oluyor çözemedim tam olarak. kendini hep yukarıya kaldırmaya calısıyor mekanizma
hocam onu çözdüm de ekranda ölü piksel dolu bir dünya bir kurulum mu gerekiyor?

Son düzenleme:
Çok teşekkürler.

Dostum selam ürün elime geldi fakat monitörün boyunu düşürmek istediğimde yay engel oluyor çözemedim tam olarak. Kendini hep yukarıya kaldırmaya calısıyor mekanizma.

Hocam onu çözdüm de ekranda ölü piksel dolu bir dünya bir kurulum mu gerekiyor?

Çok fazla varsa iade etmek veya değişim talep etmek gerek...ilk günden yaşamanız üzücü oldu. Çok değilse ve size sorun değilse kalabilirde. Ölü piksel kalıcı bir şeydir.

Çok fazla varsa iade etmek veya değişim talep etmek gerek...ilk günden yaşamanız üzücü oldu. Çok değilse ve size sorun değilse kalabilirde. Ölü piksel kalıcı bir şeydir.
hocam görüntü ayarını düzeltince ölü piksel falan kalmadı eski ekranın ayarları kalınca sanırım oluştu. ama şimdi de 74hz yazıyor 144 e çekemiyorum :)

hocam görüntü ayarını düzeltince ölü piksel falan kalmadı eski ekranın ayarları kalınca sanırım oluştu. ama şimdi de 74hz yazıyor 144 e çekemiyorum :)
Eğer çözünürlük düşükse normal.Ben normal çözünürlükte kullanıyorsunuz sandım.Eğer ona rağmen gittiyse şaşırtıcı.Bilmiyordum açıkcası.

Eğer çözünürlük düşükse normal.Ben normal çözünürlükte kullanıyorsunuz sandım.Eğer ona rağmen gittiyse şaşırtıcı.Bilmiyordum açıkcası.
yok hocam 2400 ekran büyüklüğüne alınca 70 hz veriyor 1080e çekersem 144 hz veriyor ama yüzlerce ölü piksel cıkıyor iade talep ettim

Yok hocam 2400 ekran büyüklüğüne alınca 70 Hz veriyor 1080e çekersem 144 Hz veriyor ama yüzlerce ölü piksel cıkıyor iade talep ettim.

DisplayPort ile bağlamayı deneyin. HDMI o kadar veriyor olabilir. Eğer DP kullanmanıza rağmen böyleyse iade etmeyi düşünebilirsiniz.

DisplayPort ile bağlamayı deneyin. HDMI o kadar veriyor olabilir. Eğer DP kullanmanıza rağmen böyleyse iade etmeyi düşünebilirsiniz.
içinden kendi hdm kablosu cıktı desteklemeyen kabloyu koymamışlardır sanıyorum görsel de bu şekilde.

Dosya Ekleri

• 436638699_2576432749195481_6847600156199745729_n.jpg
    436638699_2576432749195481_6847600156199745729_n.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 9
İçinden kendi hdm kablosu cıktı desteklemeyen kabloyu koymamışlardır sanıyorum görsel de bu şekilde.

Aboov ölü pixel şelalesi... HDMI kablosunun desteklememe olayı değil de HDMI'lar genel olarak desteklemeyebiliyor. Fakat bu kadar ölü pikselde fazla gibi...iade etmenizi öneririm. Fakat mümkünse bir de DP kablosu ile deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı