4000TL günlük kullanım odaklı telefon önerisi

Şaka mı bu? İlla oyun oynaması mı gerekiyor bu telefonu almak için? Bu fiyattaki telefonlar Note 10 Pro gibi benzer performanstaki yongaları kullanıyor. Bütçesi de arkadaşın 4000 TL, bu fiyat için en mantıklı seçenekler Note 10 Pro ve M11 Lite.

Batarya ve CPU-GPU'nun daha güçlü olmasından kaynaklı söyledim. Ve evet A52 varken bu telefon oyun oynamayan biri için alınmaması gereken bir cihaz. Var mı başka sorunuz?

Batarya ve CPU-GPU'nun daha güçlü olmasından kaynaklı söyledim.
Bu fiyatta X3 Pro dışında bu modellerden donanım olarak devasa güçlü bir model yok. SD 720G, SD 732G, 730G, G90T, G95 modellerinin hepsi de CPU gücü olarak birbirine benzer.

A52 varken bu telefon oyun oynamayan biri için alınmaması gereken bir cihaz.
Bu modelde de benzer yonga var. Oyun oynamama konusunu bahane edeceksen A52 modelini öneremezsin o zaman. Bu yazdığım işlemciler de üst sınıf amiral gemisi yongalar değil.

Bana 90 Hz ekran yeterli, hafif bir cihaz istiyorum dersen Mi 11 Lite. 120 Hz isterim, ağırlık önemli değil diyorsan Redmi Note 10 Pro. Bana 60 Hz bile yeter; çok hızlı şarj olsun, bir de Xiaomi olmasın diyorsan da Realme 7 Pro. Bütçen artarsa da Galaxy A52.

Son düzenleme:
Xiaomi'den daha stabil bir yazılımlı telefon istiyorsan Realme 7 Pro'ya da bakabilirsin. Kısa bir süre önce ben de almıştım ve incelemesini yapmıştım, memnunum.

Bu fiyatta X3 Pro dışında bu modellerden donanım olarak devasa güçlü bir model yok. SD 720G, SD 732g, 730G, G90t, G95 modellerinin hepsi de CPU gücü olarak birbirine benzer.

Bu modelde de benzer yonga var. Oyun oynamama konusunu bahane edeceksen A52 modelini öneremezsin o zaman. Bu yazdığım işlemciler de üst sınıf amiral gemisi yongalar değil.

Soğutma sistemlerinin, kamera sisteminin, yazılım stabilitesinin vs. farkı? Biri oyun biri günlük kullanım için çok daha ideal. Her neyse kime ben ne anlatıyorum ki, bildiğiniz şeyden şaşmayacaksınız. İyi geceler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutma sistemlerinin, kamera sisteminin, yazılım stabilitesinin vs. farkı? Biri oyun biri günlük kullanım için çok daha ideal. Her neyse kime ben ne anlatıyorum ki, bildiğiniz şeyden şaşmayacaksınız. İyi geceler dilerim.
Soğutma sistemleri arasında da devasa fark yok. Konumuz soğutma sistemleri de değil ayrıca. Boş yere de beni alıntılamazsan sevinirim. Bana bir şey anlatmana gerek yok, git kendin öğren öncelikle. Note 10 Pro modeli için oyun oynamayacak bu yüzden önermek doğru değil deyip A52 önermek saçmalıktan başka bir şey değil.
Soğutma sistemlerinin, kamera sisteminin, yazılım stabilitesinin vs. farkı?
Konuyu farklı yerlere saptırma, kim burada kamera, yazılımdan bahsetmiş? Sanki biz bilmiyoruz A52 kamera ve yazılım olarak Note 10 Pro'dan daha iyi. A52 daha iyi bir model yüzlerce kez söyledim bu. Bir saçmalık ortaya attın, konuyu farklı yerlere çekerek işin içinden sıyrılamazsın.

Oyun oynamadığını söylemiş, oyun oynuyor olsaydı sizin dediğiniz gibi Note 10 Pro daha mantıklı olurdu.
Bu mesajı atan sensin. Yok efendim oyun oynamıyormuş arkadaş o yüzden Note 10 Pro önerme. Sanki Note 10 Pro oyun telefonu. Bu fiyattaki çoğu cihaz bu yongayı kullanıyor zaten. Bu deyip üzerine A52 önermek akıl tutulmasıdır. Sen Note 10 Pro modeline oyun telefonu diyorsan kendisiyle aynı yonga performansını veren A52 modelini de öneremezsin bu durumda.

Son düzenleme:
Soğutma sistemleri arasında da devasa fark yok. Konumuz soğutma sistemleri de değil ayrıca. Boş yere de beni alıntılamazsan sevinirim. Bana bir şey anlatmana gerek yok, git kendin öğren öncelikle. Note 10 Pro modeli için oyun oynamayacak bu yüzden önermek doğru değil deyip A52 önermek saçmalıktan başka bir şey değil.

Konuyu farklı yerlere saptırma, kim burada kamera, yazılımdan bahsetmiş? Sanki biz bilmiyoruz A52 kamera ve yazılım olarak Note 10 Pro'dan daha iyi. A52 daha iyi bir model yüzlerce kez söyledim bu. Bir saçmalık ortaya attın, konuyu farklı yerlere çekerek işin içinden sıyrılamazsın.

Bu mesajı atan sensin. Yok efendim oyun oynamıyormuş arkadaş o yüzden Note 10 Pro önerme. Sanki Note 10 Pro oyun telefonu. Bu fiyattaki çoğu cihaz bu yongayı kullanıyor zaten. Bu deyip üzerine A52 önermek akıl tutulmasıdır. Sen Note 10 Pro modeline oyun telefonu diyorsan kendisiyle aynı yonga performansını veren A52 modelini de öneremezsin bu durumda.

Mi 11 Lite almaya karar verdim aslında ama sizce hangi modeli almalıyım? A52 beklesem daha mı iyi olur? Aslında Note 10 Pro alacaktım ağırlığı ve ekran boyutu sorun olmazdı fakat Mi serisinin Redmi’den kaliteli olması cezbediyor beni. Tasarım olarak ise Mi 11 Lite en iyi tasarım ödülünü almalı bence. Öte yandan Poco X3 Pro’nun fiyat avantajı da cezbediyor.

Geçen hafta aldım 1 hafta kullandım 11 Lite telefonu aşırı takılmalar sensör sorunları yaşadım bunlar neyse belki güncelleme ile düzelir dedim ama aşırı pil tüketince iadeye gönderdim. Şunu söyleyeyim gerçekten 10 bit renk harika veriyor telefon ekranı tarasırımı harika ancak miui berbat iyisi denk gelirse memnun eder ama oneui için bile A52 alınır miui üzüyor çünkü.

Geri
Yukarı