4000TL monitör tavsiyesi

Bütçe
4000

M.salih6734

Hectopat
Xbox oynamak için bir monitör arıyordum 27 inç olması daha iyi olur diye düşünüyorum. Bütçem yaklaşık 4.000 lira aşağıdaki monitöre baktım beğendim. Bu modeli tavsiye eder misiniz veya başka bir model öneriniz var mı?

Attığınız model va panel ve 1080p. Açıkcası xbox gibi bir konsolu 1080p de kullanmak o cihaz için üzücü. En azından 2K monitör olmalı diye düşünüyorum bütçe artırabiliyorsanız. Ama arttıramam diyorsanız illa en azından IPS panel bir monitör bakın. Yanıtınıza göre ürün önerisi yapacağım.

Attığınız model VA panel ve 1080p. Açıkçası Xbox gibi bir konsolu 1080p de kullanmak o cihaz için üzücü. En azından 2K monitör olmalı diye düşünüyorum bütçe artırabiliyorsanız. Ama arttıramam diyorsanız illa en azından IPS panel bir monitör bakın. Yanıtınıza göre ürün önerisi yapacağım.

Max 4.5'a çıkabilirim.
1080p olmasi cok bir etki eder mi fiyatını bayağı uygun buldum da.

Max 4.5'a çıkabilirim.
1080p olmasi cok bir etki eder mi fiyatını bayağı uygun buldum da.
Etkiden kastım elinizde güçlü bir cihaz var, 2k ile 1080p arasında da fark var görüntü olarak.
Öte yandan IPS paneller daha canlı görünüme sahip bu yüzden özellikle konsol için va önermem.

Bütçeniz 2k için çıkmıyorsa
Bunun gibi bir IPS panelde bakabilirsiniz

Onada yükselmiyorsa yapacak birşey yok attığınız monitöre yönlenebilirsiniz.

Etkiden kastım elinizde güçlü bir cihaz var, 2K ile 1080p arasında da fark var görüntü olarak.
Öte yandan IPS paneller daha canlı görünüme sahip bu yüzden özellikle konsol için VA önermem.

Haklısınız fakat ben büyük ekran olmasını öncelikli olarak düşündüm ve bütçe bayağı zorluyor varsa tavsiyeniz bekliyorum.

Etkiden kastım elinizde güçlü bir cihaz var, 2K ile 1080p arasında da fark var görüntü olarak.
Öte yandan IPS paneller daha canlı görünüme sahip bu yüzden özellikle konsol için VA önermem.

Bütçeniz 2K için çıkmıyorsa.
Bunun gibi bir IPS panelde bakabilirsiniz.

Onada yükselmiyorsa yapacak bir şey yok attığınız monitöre yönlenebilirsiniz.

Maalesef o fiyatlara çıkamam yine de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı