4000TL Oyun İçin Sistem Toplama

Yuslov

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar,

Belirttiğim fiyat aralığında olan bir bilgisayar toplamak istiyorum ancak bu konuda pek bilgili değilim. Tavsiyelerinize güveniyorum, umarım güzel bir bilgisayar toplamama yardımcı olursunuz. Her oyunu son ayarlarda oynarım diye bir takıntım yok, uzun ömürlü ve sıkıntı yaratmayacak kaliteli bir bilgisayar toplamak istiyorum. Gönül rahatlığı ile oyun alıp oynamak, oyunların sistem gereksinimlerine bakmadan oynamak en büyük amacım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Oyun alırken ya sistem yetmezse sıkıntısını yaşamaktan bıktım lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünüz var mı? Varsa marka, model belirtin, onu da hesaba katalım. :)

TOPLAM : 3.526,60 TL
KDV (%18) : 634,79
NAKİT / HAVALE (TL) : 4.161,39 TL
[TBODY] [/TBODY]
Fiyat novabilgisayar.com'dan. Farklı sitelerden, medimarkt, inventus.com.tr, webdenal vs. toplayarak 4000tl civarına düşürebilirsiniz.

Vakit ayırıp ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim, en kısa sürede bu kasayı toplayacağım. İyi akşamlar dilerim. :) (monitöre ayrı 500tl ayıra bilirim, istersen ekleme yapabilirsin monitörü çıkartıp?)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı