4000TL oyuncu koltuğu önerisi

WwSlayer

Hectopat
Daha fazla  
4000 TL oyuncu koltuğu önerisi.
Rahat uzun süre kullanabileceğim bir koltuk lazım. Biraz araştırdım bir sürü garip garip marka koltuklar var. Siz ne önerirsiniz?

Bel kısmında kronik problem var ama alınır. Boşluk kalıyor bel yaslanilan kısımda.

Boy ve kilo nedir? O fiyat bandında uzun vadede kullanılacak bir sandale zor. Ben belki 5-6 tane sandalye değiştirmiş biri olarak söylüyorum en pahalısını aldım ve kurtuldum bel ağrılarından.

O zaman muhtemelen birçok koltukta sorun çekmezsin. Zio almıştım bir keresinde kendimi kaldırmak için kolçaklara bastırmıştım hani otururken bağdaş kurmak istersin ya kendini havaya yükseltirsin kollarınla. Kolçaklar kırılmıştı ve yere düşmüştüm. Yedek yollamışlardı hemen ama ilgilenmişlerdi. Başta yumuşacıktı sonradan sertleşti falan. Tabi ben 1.85 - 105 kg ve bel fıtığı olan biri olarak rahat edemedim.

O zaman muhtemelen birçok koltukta sorun çekmezsin. Zio almıştım bir keresinde kendimi kaldırmak için kolçaklara bastırmıştım hani otururken bağdaş kurmak istersin ya kendini havaya yükseltirsin kollarınla. Kolçaklar kırılmıştı ve yere düşmüştüm. Yedek yollamışlardı hemen ama ilgilenmişlerdi. Başta yumuşacıktı sonradan sertleşti falan. Tabii ben 1.85 - 105 kg ve bel fıtığı olan biri olarak rahat edemedim.

Geçmiş olsun vallahi bizim burada e-spor merkezi var hawkın oyuncu koltuğu var iyi hoş ama sanki uzun sürede otururken ağrı yapar. :D Ben uzun süre PC başında olan bir insanım ne alsam karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
DXRacer serisinden istediğini al sağlam olur ömürlük olur sadece Air serisini alma. Ben ASUS ROG SL300C CHARIOT kullanıyorum bayağı iyi

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı