4000TL PC toplama

Bütçe
400.000 Kuruş
Vatan bilisayara gittiğin zaman oradaki herhangi bir görevliye bütçene uygun sistem toplamanı rica ettiğin zaman en iyi performanslı sistemi topluyorlar bir göz atabilirsin.

E2
İstediğin yükseltmeleri yapabilirsin bence gayet makul fiyatta.

Bence gayet iyi bir fiyat bir aralar özelleştirip almayı düşünüyordum ama laptop alacağımm eylül başında, vazgeçtim.
Eğer 16 GB RAM ve SSD olarak alırsan PUBG sana 60 80 FPS rahat verir.
Daha iyisini maalesef bulamazsınız 😀 ama araştırmaktan zarar gelmez iyi günler dilerim.
Katılıyorum.

Daha iyisini maalesef bulamazsınız 😀 ama araştırmaktan zarar gelmez iyi günler dilerim.

Kasa bilgiğim kadarıyla kaliteli hocam, ekran kartı ve işlemciyi anlatmaya gerek yok, RAM'ı daha sonra 16 yapacağım zaten. SSD'yi de daha sonradan 960GB'a tamamlayacağım. Her yönüyle beğendim, teşekkürler hocam. Biraz daha araştıracağım, bulamassam bunu alacağım.

Hocam GameGaraj sitesine bir bakın Aquarius 5An alacağım 4670'e siz daha ucuzunu seçip yapabilirsiniz bayağı iyidir.

GameGaraj'ın PSU'larını tam olarak bilmiyorum hocam, daha önceden bakıyorum ama ekran kartları vs. pek güvenemedim, benim için önemli olan F/P'den çok kalite önemli (Tabii ki bu fiyata Intel Pentium koyun demek istemedim.) Daha önce ekran kartı yanmış biri olarak. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı