4000TL R5 2600 sisteme yükseltme önerisi

İsterseniz güzel bir monitörü alıp ayarları fulleyip oynayın,sonuç olarak darboğaz sisteme zarar vermez.Paranızı biriktirin üstüne de 2600ü satın 5600 alın.

İsterseniz güzel bir monitörü alıp ayarları fulleyip oynayın, sonuç olarak darboğaz sisteme zarar vermez. Paranızı biriktirin üstüne de 2600ü satın 5600 alın.

Şu an da 1080p çözünürlük kullanmaktayım. Yeni monitör alınca tek fark akıcılık olacak ve illaki görüntü kalitesi. Çoğunlukla hikaye oyunları oynadığım için 60 FPS işimi görüyor ama akıcılığın yanında güzel de bir görüntü kalitem olsun istiyorum.

Şu an da 1080p çözünürlük kullanmaktayım. Yeni monitör alınca tek fark akıcılık olacak ve illaki görüntü kalitesi. Çoğunlukla hikaye oyunları oynadığım için 60 FPS işimi görüyor ama akıcılığın yanında güzel de bir görüntü kalitem olsun istiyorum.
Monitör aldıktan ne kadar sonra işlemci alacaksınız? Bence şuan en mantıklısı Güzel bir monitör.

Monitör olarak buna bakabilirsiniz. Kalan 200'e döner yer veya 2 ay sonraki yeni işlemcinize alacağınız soğutucu için para biriktirirsiniz :)

Hocam aklımda kesin olarak bu vardı zaten. Bir de bundan 200TL pahalı olan AOC var. İkisi arasında gidip geliyorum sürekli.

Geri
Yukarı