Kalıcılığı ve yayılımı yüksek yazlık parfüm önerisi

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar boynerdr güzel indirimler gördüm. Benim parfümüm channel de bleu bitmek üzere. Kalıcılık ve yayılımı biraz daha ön planda. Acaba bana bunlara uygun 3-4-5 bin civarina bir parfüm önerebilir misiniz?

Arkadaşlar boynerdr güzel indirimler gördüm. Benim parfümüm channel de bleu bitmek üzere. Kalıcılık ve yayılımı biraz daha ön planda. Acaba bana bunlara uygun 3-4-5 bin civarina bir parfüm önerebilir misiniz?

Konuyu tam takibe aldım bana da lazım diye 3-5k görünce çıktım takipten :D

Konuyu tam takibe aldım bana da lazım diye 3-5k görünce çıktım takipten :D
Sağlık olsun hocam sen yine takibe al istersen belki arkadaşlar yine yardımcı olurlar.

Bir fikri olan yok mu dostlar?

Profumonun üretimi durdu sanırım bir süre önce ve böyle olunca insanlar Profondoya yöneldi. İkisi de fresh ve temiz kokular sadece Profondo biraz daha narenciyeli.

Profumonun üretimi durdu sanırım bir süre önce ve böyle olunca insanlar Profondoya yöneldi. İkisi de fresh ve temiz kokular sadece Profondo biraz daha narenciyeli.
Kalıcılığı ve yayılımı nasıldır?

Yani sonuçta yaz parfümü alıyorsun öyle muazzam bir kalıcılık beklemek olmaz ama sıktığında parfümün ne diye soranlar olacaktır. Tabi almadan önce imkanın varsa tester ile bir test et üzerinde.
Yazlık olmasından ziyade kalıcı ve yayılımı yüksek olsa daha iyi olur aslında aklımda jpg elixir vardı. Onlara kıyasla nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı