4000TL Telefon Tavsiyesi

Bütçe
4000TL

ISectumSempraI

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 3 2200G
XFX Amd Radeon 6500XT
16GB 3200Mhz Ram
Gigabyte B450m S2H Anakart
240Gb SSD
500GB HD
Zalman kasa ve 500W PSU
Meslek
Yazılımcı
Kamera ve hafızaya önem veriyorum. Çok bir bütçem yok, 4000TL'ye günümüzde alınabilecek en iyi telefon sizce nedir? Bazı arkadaşlar o paraya alamazsın falan diyebilir zaten bir amiral gemisi beklentim yok, uyguna en iyi ne alabilirim diye soruyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski Flagship modellere bakmanız daha iyi olur. S9+ gibi. Giriş seviye telefonlar pek memnun etmez ve uzun bir kullanım sunmaz çünkü.

Kamera ve hafızaya önem veriyorum. Çok bir bütçem yok, 4000TL'ye günümüzde alınabilecek en iyi telefon sizce nedir? Bazı arkadaşlar o paraya alamazsın falan diyebilir zaten bir amiral gemisi beklentim yok, uyguna en iyi ne alabilirim diye soruyorum şimdiden teşekkürler.

0 olarak GM 21 Plus, Oppo A16 ikinci el olarak S9 alabilirsin.

Arkadaşlar sizin dedikleriniz kendi baktıklarım derken şunları buldum.

Bu üç telefondan beni en çok arada bırakan S9+ oldu senelerce S7 kullanıp etrafa baktığımda hala bir çok telefondan iyi olduğunu gördükten sonda eski bir amiral gemisi almak aşırı mantıklı geliyor ama bir yandan da kronik olarak problemli olduğu ve Amoled yanığı olduğunu söylüyorlar.

Hocam yenilenmiş cihaz alma derim. Yenilenmiş cihaz yerine ikinci el temiz kullanılmış Samsung garantili S9 ya da S9 Plus almanı tavsiye ederim.

Redmi 10C'ye sakın bulaşmayın. Xiaomi zaten sıkıntılı ama özellikle giriş seviye Redmi modelleri aşırı problemli oluyor. Diğer ikisi arasından da S9+ öneririm.

Bu üç telefondan beni en çok arada bırakan S9+ oldu senelerce S7 kullanıp etrafa baktığımda hala bir çok telefondan iyi olduğunu gördükten sonda eski bir amiral gemisi almak aşırı mantıklı geliyor ama bir yandan da kronik olarak problemli olduğu ve Amoled yanığı olduğunu söylüyorlar.
Amoled yanığı her Amoled ekranda yapı gereği olabilen bir şey ama çok çok nadir bir olay. Ona bakarsanız hepsinde olabilir.

Hocam yenilenmiş cihaz alma derim. Yenilenmiş cihaz yerine ikinci el temiz kullanılmış Samsung garantili S9 ya da S9 Plus almanı tavsiye ederim.
Aynen Katılıyorum.

Redmi telefon alıyorsanız mutlaka yurtiçi garantili almanızı veyahut Amazon.com.tr den almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı