4000TL telefon tavsiyesi

Bütçe
3000-4000TL

TarumarEdici

Hectopat
Selamlar, son yaşanan olaylara bakıldığında geç kalsam da artık yeni bir telefon almaya karar verdim. Senelerce kullandığım, emektar iPhone 4S yerine artık daha yeni nesil bir telefona geçmek istiyorum. Bütçem konuda belirttiğim gibi. Alacağım telefonda belirli başlıklı özellikler olmasını istiyorum. Öncelikle uzun süre yazılım ve güncelleme desteği alacak bir cihaz istiyorum. Batarya, kamera ve işlemci performansının iyi olmasını istiyorum. Kısacası uzun süre kasmadan, donmadan veya takılmadan kullanabileceğim bir cihaz istiyorum. Oppo A16 modelini arkadaşlarım öneriyor. Özellikleri pek iç açıcı olmasa da ortalama bir cihaz gibi. Telefon önerilerinizi bekliyorum.
Selamlar, son yaşanan olaylara bakıldığında geç kalsam da artık yeni bir telefon almaya karar verdim. Senelerce kullandığım, emektar iPhone 4S yerine artık daha yeni nesil bir telefona geçmek istiyorum. Bütçem konuda belirttiğim gibi. Alacağım telefonda belirli başlıklı özellikler olmasını istiyorum. Öncelikle uzun süre yazılım ve güncelleme desteği alacak bir cihaz istiyorum. Batarya, kamera ve işlemci performansının iyi olmasını istiyorum. Kısacası uzun süre kasmadan, donmadan veya takılmadan kullanabileceğim bir cihaz istiyorum. Oppo A16 modelini arkadaşlarım öneriyor. Özellikleri pek iç açıcı olmasa da ortalama bir cihaz gibi. Telefon önerilerinizi bekliyorum.
M21 cihazı kafamı karıştırmıyor değil. Alınabilir gibi duruyor. Sizce?

Son düzenleme:

M21 cihazı kafamı karıştırmıyor değil. Alınabilir gibi duruyor. Sizce?
Öncelikle android tarafında o kadar uzun güncelleme alacak bir cihaz yok. Eğer bütçe arttırabilirseniz Redmi Note 10S öneririm arttıramam derseniz M21 alabilirsiniz bir tık daha güncel olmasını isterseniz M22 var.
A74 eklemeyi unutmuşum ben olsam M21 tercih ederdim lakin A74'te bakabilirsiniz.

Öncelikle android tarafında o kadar uzun güncelleme alacak bir cihaz yok. Eğer bütçe arttırabilirseniz Redmi Note 10S öneririm arttıramam derseniz M21 alabilirsiniz bir tık daha güncel olmasını isterseniz M22 var.
A74 eklemeyi unutmuşum ben olsam M21 tercih ederdim lakin A74'te bakabilirsiniz.
Oppo A16 hakkında ne düşünüyorsun? Özellikleri pek iç açıcı gelmedi bana. Değmez gibi duruyor.

Anlıyorum. Bana da öyle geldi. Bu fiyat aralığından daha yukarı çıkamam. Yolun sonu M21 olarak görünüyor. 4 seneye yakın götürür mü peki M21?

Tabii ki iyi kullanımda her telefon 4-5 yıl götürür. M21 sizin için en iyi tercih olur şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
@TarumarEdici Kaldı şahsen 4K çekim desteği olmayan telefon almam. En az 4K 30 FPS desteklemeleri gerek.
Bana göre de doğru ancak anlık bütçe yükseltebilecek durumdayım. 6000-7000TL arasına çıkabiliyor. Telefon önerisi isteyecektim. Bu konu üzerinden devam edebiliyor muyum yoksa yeni konu açmak zorunda mıyım? Bilginiz var mı?
@TarumarEdici Kaldı şahsen 4K çekim desteği olmayan telefon almam. En az 4K 30 FPS desteklemeleri gerek.
Hocam belirttiğim gibi bütçe yükseltebiliyorum. Sizce maksimum 7000Tl seviyesinde beni 4-5 sene idare edebilecek, işlemcisi güçlü, kamerası iyi, donmayıp, kasmayıp, takılmayacak hangi cihazı alabilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı