4000TL'lik Mac Dizüstü Bilgisayar Nasıldır?

NcpAkar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle farklı bir destek konum halen daha aktif gerek görülürse birleştirilmesini istiyorum.

Öncelikle 4.000TL'lik bir Mac'ten ne kadar verim alabilirim? Kaç sene ortalama bir performans sunar? Uyumlu oyunlarda ne kadar iyidir? Neden mac alınır? Son olarak solid, catya, otocad gibi programlarda performansi ne olur?

Not; Yazdıklarım sadece laptoplar icindir, lütfen değerlendirmelerinizi notu dikkate alarak yapınız.
Not2; Yazım yanlışım varsa affola... Telefondan yazmaktaym ve ekranımda sorun var.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mac'in en önemli özelliği yazılımsal kuvvetidir. Ayrıca oyun için alacaksanız, almayınız. Zira oyunların asıl platformu Windows'tur (Bana göre XP :) ). Ama günden güne oyun desteği de artıyor, orasını bilemeyeceğim...

Az bir para vermiyorsunuz, oldukça yüksek bir verim alacağınıza benziyor. Ancak üzerine Windows kurarsanız alacağınız verim yarı yarıya azalabilir.

anladım teşekkür ederim peki oyunu geri plana atarak programsal performansı nasıldır? yani solid catya vs gibi mühendislik mimarisine hitap eden programlarda...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı