4000TL'ye GTX 1060'lı Sistem Toplama

NullVoid

Kilopat
Daha fazla  
Bir PC toplayacağım ama daha önce hiç yapmadım ve pek tecrübem yok. Forumu araştırarak şöyle bir şey çıkardım.
Nelerim eksik bilmiyorum ama sonradan RAM Upgrade ve SSD takıcam. Neyi değiştirebilirim ya da ne eklemem gerekir? Lütfen yardımcı olun. Bütçem maksimum 4300 TL. Parçaları ayrı ayrı yerlerden toplamak istemiyorum ama tek bir siteden topluca alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

PC.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir konu açmak istemedim ama böyle bir sistem topladım hepsiburada nın kdv indiriminden yararlanarak. Nasıl olmuş söylerseniz sevinirim ve ayrıca i3 ile 1060 darboğaz yapar mı bunu da bilmek istiyorum
PC.png

Sanmıyorum, bence i3 8100 darboğaz yapmayacaktır. Ayrıca işlemciniz ve anakartınız uyumsuz. 3xx serisi yongalı anakart tercih ediniz. Bir de önerim ekran kartını çift fanlı seçmeniz.

Son olarak bunu belirledim. Rica etsem göz atabilir misiniz
PC.png

Stok tükenmeleri falan fistan uğraşırken galiba bunu sipariş edeceğim. Konu hala güncel olur mu olmaz mı belirtirseniz sevinirim. Diğer yerlere sorunca i3 8100 darboğaz yapar dendi ama bazı yerlerde rahat çalışır deniyor. Umarım bir sıkıntı çıkmaz
PC.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı