4000TL'ye kadar telefon önerisi

Bu devirde iPhone 7 almamalısın bence, illaki alacağım diyorsan da 2. ele yönelmeni tavsiye ederim çünkü o fiyatları o cihaz cidden haketmiyor. Senin önerin ne diyorsan 4300 civarında bulabilirsen S10 Lite ya da Note 10 Lite öneririm; eğer 4000 bandına çıkmak istemiyorsan da Xiaomi Mi Note 10 Lite öneririm.

Bugün Teknosa'da iPhone 7 32 GB 3199 TL'ye düşmüş kasko falan yaptırmadan direkt alabilirim ama Teknosa'dan iPhone alınır mı Teknosa'ya pek güvenmiyordum da sıkıntı olur mu son seri mi vatandakiyle aynı seri mi sizce Teknosa'dan alınır mı?
Şu an iPhone 6'da 32 kullanıyorum 7'de yeterli olur mu emin değilim ama fiyat çok iyi bu yüzden 32 alıp idare etmeye çalışırım gibi sizce ne yapim.

Son düzenleme:
Bugün Teknosa'da iPhone 7 32 GB 3199 TL'ye düşmüş kasko falan yaptırmadan direkt alabilirim ama Teknosa'dan iPhone alınır mı Teknosa'ya pek güvenmiyordum da sıkıntı olur mu son seri mi vatandakiyle aynı seri mi sizce Teknosa'dan alınır mı?
Şu an iPhone 6'da 32 kullanıyorum 7'de yeterli olur mu emin değilim ama fiyat çok iyi bu yüzden 32 alıp idare etmeye çalışırım gibi sizce ne yapim.
En azından 8'e geçmeni tavsiye ederim. Eşekten inip eşeğe binmiş olacaksınız biraz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı