4000TL'ye monitör önerisi

Bütçe
4000TL

Night42

Decapat
Yer
Türkiye,Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 İ3 12100F 16 GB RAM H610 MH POWER BOOST 500W
Meslek
Öğrenci
Monitör
Casper excalibur 200hz 1ms VA Panel
Merhaba 4K bütçem var bir monitör düşünüyordum ama ghosting sorunu var diyorlar. Tabi normal olarak almışken iyi bir şey istiyorum ama ghostingin beni çok rahatsız edeceğini düşünmüyorum çünkü bayağı eski bir monitörden geçeceğim. Uzun lafın kısası bütçeme uygun monitörler hangileridir? (Not: Daha fazlasına bütçem yetmez.)

Link

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 4K bütçem var bir monitör düşünüyordum ama ghosting sorunu var diyorlar. Tabii normal olarak almışken iyi bir şey istiyorum ama ghostingin beni çok rahatsız edeceğini düşünmüyorum çünkü bayağı eski bir monitörden geçeceğim. Uzun lafın kısası bütçeme uygun monitörler hangileridir? (not: Daha fazlasına bütçem yetmez.)

Link

Bu bütçeye en iyisi bu olabilir çünkü bende kullanıyorum açıkçası bir problemle karşılaşmadım 2800 TL'ye almıştım.

Merhaba 4K bütçem var bir monitör düşünüyordum ama ghosting sorunu var diyorlar. Tabii normal olarak almışken iyi bir şey istiyorum ama ghostingin beni çok rahatsız edeceğini düşünmüyorum çünkü bayağı eski bir monitörden geçeceğim. Uzun lafın kısası bütçeme uygun monitörler hangileridir? (Not: Daha fazlasına bütçem yetmez.)

Link

Ghosting yüzünden gozleriniz kanayabilir. Uzak durun o modelden.

Ghosting yüzünden gozleriniz kanayabilir. Uzak durun o modelden.

Gayet güzel öneri evet 4000 TL'yi hak etmiyor olabilir fakat 2800 TL için gayet iyi bir monitördü zamanında.

Gayet güzel öneri evet 4000 TL'yi hak etmiyor olabilir fakat 2800 TL için gayet iyi bir monitördü zamanında.

Geldi dislikeci tayfa ohh.

Bu bütçeye en iyisi bu olabilir çünkü bende kullanıyorum açıkçası bir problemle karşılaşmadım 2800 TL'ye almıştım.

Valorant, LoL gibi oyunlarda sıkıntı yaşıyor musunuz acaba? Bir de ghosting testini yollayabilir misiniz ona göre yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.

Valorant, LoL gibi oyunlarda sıkıntı yaşıyor musunuz acaba? Bir de ghosting testini yollayabilir misiniz ona göre yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.

Açıkçası ghosting testi yapmayı denedim başarısız oldum tarif ederseniz yapabilirim Valorant ve CS:GO'da sıkıntı yaşamadım NVIDIA Reflex ile gecikmeyi en düşüğe indiriyorum.

Açıkçası ghosting testi yapmayı denedim başarısız oldum tarif ederseniz yapabilirim Valorant ve CS:GO'da sıkıntı yaşamadım NVIDIA Reflex ile gecikmeyi en düşüğe indiriyorum.

Aşağıda linkini bıraktığım siteye girip video çekebilirsiniz çünkü ekran görüntüsü veya gözle pek belli olmaz telefon kamerası ile oluyor diye biliyorum.

Aşağıda linkini bıraktığım siteye girip video çekebilirsiniz çünkü ekran görüntüsü veya gözle pek belli olmaz telefon kamerası ile oluyor diye biliyorum.

Telefon kamerası ile görüntü alıp atacağım.

Geri
Yukarı