400TL 2. el ekran kartı önerisi

Bütçe
300-400

Lycus

Hectopat
Makaleler
1
Sarı siteden alacağım. 300-400 TL arası olursa sevinirim. Oynayacağım oyunlar o kadar yüksek bir şey değil. Valorant'ı 720P'de oynatsa bile benim için yeterli.

Lütfen piyasaya bakmadan sadece model ismi söylemeyiniz çünkü söylediğiniz fiyatlar piyasadan düşük oluyor.

R7 240.

O kart Valorant'ı 720p de akıcı oynatmaz kullandığım zamanlar CS:GO'da bile 60FPS'i stabil göremiyordum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamın bulunduğu bölgede hiçbir şey yok bu malum kişinin PUBG'de havaya bakıp 400FPS gördük demesi gibi bir şey.

Adamın bulunduğu bölgede hiçbir şey yok bu malum kişinin PUBG'de havaya bakıp 400FPS gördük demesi gibi bir şey.
Çok teşekkür ederim ikinize de. Başlarda R7 240 düşünmüştüm zaten sonralardan 300-350 arasına HD 6670 benzeri kartlar da buldum. GET'ya da başka türlü kargo ile satış yapan olur ise bu kartları bulursam alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı